امروز : دوشنبه 31 خرداد 1400 بروزرسانی:1400/03/31

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:54 AM 1400/03/19 تعداد بازدید: 2

مدير كل شيلات هرمزگان در نشست مشترك با جمعي از مديران جهاد دانشگاهي هرمزگان گفت: تعامل، همكاري و هم افزايي با جامعه دانشگاهي همواره در اولويت و دستور كار شيلات هرمزگان است.


به گزارش روابط عمومي  سازمان شيلات ايران، عبدالرسول دريايي در اين نشست بيان داشت : با توجه به ظرفيت هاي فراوان سرمايه گذاري در زمينه هاي شيلاتي به ويژه  صيدوصيادي و آبزي پروري، شيلات هرمزگان همواره سعي كرده است با تعامل با جامعه دانشگاهي در جهت  توسعه، هم افزايي و استفاده از دانش روز  پيشرو باشد.

  وي افزود : با توجه به نيازهاي جامعه امروز در تامين و حفظ امنيت غذايي  لازم است مطالعات گسترده ايي در زمينه توسعه طرح هاي شيلاتي در جهت افزايش بهره وري اقتصاد شيلاتي، تامين امنيت غذايي و افزايش سرانه مصرف آبزيان با توجه به نقش آن در سلامتي صورت گيرد.

دريايي  با بيان اينكه شيلات هرمزگان طرح هاي خوبي در زمينه بهبود صيادي در دست اقدام دارد، عنوان كرد: در اين طرح علاوه بر رونق اقتصادي و اشتغال زايي به تجهيز بنادر صيادي،احداث مراكز بازسازي ذخاير آبزيان ، احداث زيست گاه هاي مصنوعي در دريا و تقويت حفاظت از آبزيان و آموزش و استفاده از فن آوري‌هاي نوين در مديريت شيلاتي منابع…توجه ويژه شده است اين طرح در صورت تصويب باعث شكوفايي و توسعه پايدار صيد و صيادي در استان خواهد شد.

مدير كل شيلات هرمزگان  با اشاره به اهميت راه اندازي حوزه مديريت دانش و سعي بر ايجاد آن در اين اداره كل در آينده ايي نزديك يادآور شد : اين مهم، يكي از ابزارهاي بسيار مناسب جهت پايش نيروي انساني از لحاظ سطح دانش و آگاهي به جهت افزايش بهره وري بيشتر در زمينه توسعه اهداف سازماني است.
  در ادامه اين نشست مشترك معاون آموزشي جهاد دانشگاهي با قدر داني از همكاري بسيار خوب شيلات با مجموعه جهاد دانشگاهي و ارائه ديدگاه هاي فني و تخصصي در زمينه تدوين سند توسعه تجاري شيلاتي عنوان كرد: با توجه به سوابق و زمينه هاي زياد همكاري بين دو دستگاه استقرار سيستم مديريت دانش در مجموعه  شيلات هرمزگان مي تواند زمينه ساز توسعه اقتصادي و پيشرفت شيلاتي گردد.

  ياسي پور خاطرنشان كرد : مديريت دانش  ابزار ويژه اي است كه علاوه بر اينكه در سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري بر آن تاكيد شده طي بخش نامه اي اجراي آن از سوي دفتر رياست  جمهوري نيز ابلاغ شده است.

در پايان دو طرف نسبت به ادامه همكاري با لزوم برگزاري جلسات تخصصي و فني و با جزئيات بيشتر با كارشناسان مربوطه تاكيد كردند.

گفتني است حوزه مديريت دانش با بيش از 15 سال فعاليت در كشور سهم بسزايي در توسعه دانش فني نيرو هاي انساني شاغل در دستگاه هاي دولتي و بخش خصوصي شده است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)