امروز : دوشنبه 31 خرداد 1400 بروزرسانی:1400/03/31

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:05 PM 1400/03/18 تعداد بازدید: 2
معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران با حضور در افتتاحيه نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي دام، طيور، آبزيان و دامپزشكي از اين نمايشگاه بازديد كرد. 

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، به نقل از ستاد برگزاري نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللي دام، طيور، آبزيان و دامپزشكي اصفهان، اين نمايشگاه با حضور ۱۷۰ شركت معتبر از سراسر كشور و همچنين نمايندگان برندهاي معتبر بين‌المللي در اصفهان در حال برگزاري است كه از روزهاي ۱۸ تا ۲۱ خردادماه در محل دائمي برپايي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان برپا شده است و محلي براي ظهور و بروز توانمندي‌هاي شركت‌هايي است كه در زمينه ماشين‌آلات دامپروري، تجهيزات آبزيان، خوراك دام و طيور، افزودني دام و طيور و آبزيان، خدمات دامپروري، مواد ژنتيكي، انواع شيردوش، فن و مه‌پاش هوشمند و ماهي زينتي، سازه‌هاي پيش‌ساخته دامداري، پاستوريزاتور، مبدل‌هاي حرارتي انواع مخازن، كنسانتره دام و طيور، لوازم مرغداري، لوازم و تجهيزات صنعتي مرغداري و گلخانه، سيستم تهويه و گرمايشي، داروسازي و آزمايشگاه‌هاي تخصصي مرتبط با اين صنعت فعاليت مي‌كنند.
براساس اين گزارش، دكتر خون ميرزايي معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران با شركت در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه از غرفه ها و توانمندي هاي شركت كنندگان بازديد كرده است. 
رييس سازمان شيلات به ويژه از غرفه هاي شيلاتي نمايشگاه (توليدكنندگان ماهي زينتي كاشان، غرفه شركت تعاوني ماهيان زينتي شهرستان نجف آباد و توليد كنندگان شهرستان اصفهان) به طور جداگانه بازديد كرد و از مسائل و مشكلات توليد كنندگان مطلع شد. 
گفتني است بيشترين ميزان توليد ماهيان زينتي استان اصفهان مربوط به  سه شهرستان مي‌باشد و استان اصفهان با  بيش از ۱۲۰ گونه انواع ماهيان زينتي وتوليد بيش از ۶۷ ميليون، رتبه اول كشوري را دارد.
توليد اين گونه ماهيان مي تواند با رونق صادرات ارزآوري خوبي دراستان و كشورداشته باشد .
دراين نمايشگاه با تلاش مديريت شيلات اصفهان براي اولين بار توانمندي ها ودستاوردهاي  شيلات استان به نمايش گذاشته مي شود و حدود ده غرفه آبزي پروري فعالانه حضوردارند از جمله توليدكنندگان ماهي زينتي، توليد كننده تخم چشم زده ماهي قزل آلا، كارخانه توليد خوراك آبزيان و تجهيزات هوادهي ومكانيزه و ساير شركتها ي مرتبط.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)