امروز : دوشنبه 31 خرداد 1400 بروزرسانی:1400/03/31

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:36 AM 1400/02/20 تعداد بازدید: 2

مديركل شيلات  هرمزگان به همراه معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان ، مهدي عباسي معاون منطقه ويژه و عضو هيئت مديره ايزو ايكوو مجري طرح از شهرك شيلاتي هوور بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، عبدالرسول دريايي در حاشيه بازديد از اين طرح با بيان اينكه مساحت اجراي شهرك شيلاتي هوور بالغ بر 30 هكتار است گفت: خوشبختانه با تلاش ها و پيگيري هاي صورت گرفته،اقدامات و پيشرفت مناسبي توسط بخش خصوصي جهت اماده سازي زيرساخت‌ها انجام شده است.

وي افزود : با به بهره برداري رسيدن اين شهرك شيلاتي ، صنايع شيلاتي، آبزي پروري و صيادي ، پايانه صادراتي آبزيان، پهلوگيري شناورهاي صيادي و تعميرات آن در اين شهرك شيلاتي صورت پذيرد.
دريايي تصريح كرد: با اجراي كامل اين طرح علاوه بر ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي شاهد تسهيل در خدمات رساني به جامعه شيلاتي و همچنين تأمين و تكميل بيش از پيش در زنجيره توليدات شيلاتي خواهيم بود.

مدير كل شيلات هرمزگان ارتقاي خدمات رساني به بهره برداران،هم افزايي، بهره‌مندي از تسهيلات ارزان، سهولت راه اندازي كسب و كار، ريسك¬‌هاي اقتصادي و اجرايي كمتر، استفاده از ظرفيت‌¬هاي جمعي، ايجاد زيرساخت ها به صورت مشاركتي،تجميع خدمات و بهره برداري آسان را از مزاياي ايجاد شهرك هاي شيلاتي خواند.
گفتني است اين شهرك شيلاتي در مجتمع صنايع دريايي و كشتي سازي در غرب بندرعباس همراه با اسكله پهلوگيري شناورهاي صيادي واقع شده است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)