امروز : پنج شنبه 9 بهمن 1399 بروزرسانی:1399/11/08

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

10:04 AM 1399/10/20 تعداد بازدید: 2
كميته فني تكثير و پرورش ميگو هرمزگان با حضور مدير كل شيلات استان، معاون آبزي پروري اداره كل شيلات هرمزگان،معاون سلامت اداره كل دامپزشكي استان،رئيس صندوق بيمه محصولات كشاورزي استان هرمزگان، رئيس اتحاديه توليدكنندگان و صادركنندگان آبزيان استان، رئيس گروه ميگو اداره كل شيلات استان و  جمعي از بهره بردان  برگزارشد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، مدير كل شيلات هرمزگان در اين نشست از تكثير و پرورش ميگو در استان هرمزگان به عنوان محوري براي رونق در اشتغال،توليد و صادرات استان هرمزگان ياد كرد.

دكتر عبدالرسول دريايي با اشاره به اهميت بيمه نمودن محصولات كشاورزي به ويژه ميگو  پيشنهاد داد در سال زراعي جديد نيز كليه مزارع پرورش ميگو اقدامات لازم را براي بيمه نمودن مزارع خود به عمل آورند.

وي از اتحاديه ها و تشكل هاي شيلاتي خواست تا در بيان مسائل و مشكلات بيمه نامه ها و بيمه محصولات كشاورزي (ميگو) به صندوق بيمه محصولات كشاورزي  مراجعه نمايند تا پيگيري هاي لازم از طرف صندوق بيمه محصولات كشاورزي هرچه بهتر و باهمكاري  آنان به بهترين شكل صورت پذيرد.

دريايي همچنين با توجه به اهميت تامين مولد و همچنين در خواست هاي مكرر تكثير دهندگان ميگو، از اداره كل دامپزشكي استان خواست تا ضمن تسهيل در روند ورود مولد عاري از بيماري با توجه به اهميت موضوع در اين امر تسريع صورت پذيرد.

مدير كل شيلات استان هرمزگان برگزاري نشست تخصصي  ما بين صندوق بيمه محصولات كشاورزي با مراكز تكثير استان، بررسي مسائل و مشكلات بيمه مزارع و مراكز تكثير ميگو، آخرين وضعيت واردات مولد spf و ... ديگر موارد و مباحث گفته شده در اين نشست خواند.

گفتني است در اين نشست تمامي بهره برداران و حاضرين به بيان مسائل و راهكاري پيشنهادي و تبادل نظر پيرامون موارد مطرح شده پرداختند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)