امروز : پنج شنبه 14 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/10

گالری تصاویر خبر

9:40 AM 1398/12/28 تعداد بازدید: 227
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات، طي پيامي، فرا رسيدن سال نو خورشيدي و نوروز باستاني را به كليه كاركنان شيلات، جامعه بهره بردار و تشكل ها تبريك و تهنيت گفت. متن پيام به شرح ذيل مي باشد:

"به نام او كه هستي را آفريد"
يا مقلب القلوب و الابصار، يا مدبر الليل و النهار
يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
نوروز ميراث ارزشمند نياكان فرهنگ پرور ماست و به معناي روز نو است؛ روزي كه بهار و اميد بازآفريده مي شود، روز باز رويش طبيعت، روز سبز شدن، روز استشمام عطر ماندن و بقاء؛ وسرانجام نوروز، گاهِ تحول و دگرگوني است. نوروز در گوش جان نجوا مي كند و مي سرايد نو شدن را؛ نوشدن انديشه، رفتار و كردار را.
در كنار هم از سال 1398 با تمام پستي و بلندي هايش گذر كرديم و آماده ايم تا سال جديد را با اميد و انرژي آغاز كرده و با همت و پشتكار بيشتر به سمت آينده اي روشن برويم. سالي كه پشت سر گذاشتيم سالي پر از فراز و نشيب و رويدادهاي پيش بيني نشده بوده است؛ اما خداوند بزرگ را شاكريم كه با همدلي، دلسوزي، تدبير و مسئوليت پذيري همكاران، توانستيم بر مشكلات بوجود آمده چيره شويم و روند توليد و اشتغال را در كشور تداوم بخشيم. بنابراين بر خود لازم مي دانم از همراهي و تلاش هاي صادقانه، بي دريغ و مجدانه همكاران گرانقدر در بخش هاي مختلف تحقيقاتي، اجرايي و بهره برداري، صميمانه سپاسگزاري نمايم. همچنين فرا رسيدن سال نو، بهار طبيعت و نوروز باستاني را به همه شما عزيزان و خانواده هاي ارجمندتان تبريك و شادباش مي گويم. سلامتي، سعادتمندي، سربلندي، سرخوشي و سرسبزي را برايتان از درگاه خداوند جان بخش آرزو مي كنم و اميدوارم در اين فرخنده سال، شادكام، پيروز و سرافراز باشيد.


نبي اله خون ميرزايي 
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران 

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)