امروز : پنج شنبه 14 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/10

گالری تصاویر خبر

9:30 AM 1398/12/27 تعداد بازدید: 101
در جلسه كميته پيشگيري از ابتلا به ويروس كرونا اداره كل شيلات گلستان كه با حضور مدير كل و ديگر اعضاي كميته برگزار شد، مقرر شد تا اطلاع ثانوي هرگونه جلسه غير ضروري جهت پيشگيري از شيوع ويروس كرونا، برگزار نگردد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات گلستان مهندس سيد جواد قدس علوي با تاكيد بر رعايت مسائل بهداشتي توسط تمامي پرسنل اظهار كرد: تلاش شده از طريق يك دستگاه سم پاش در پايان وقت اداري ساختمان اداره كل را را ضدعفوني نماييم.  
وي از تمامي همكاران خواست با پرهيز از تردد غيرضروري به كنترل بيماري كرونا كمك كنند. مديركل شيلات گلستان گفت: همكاران حتي الامكان تلاش نمايند اقدامات خود را از طريق تلفن و با پرهيز از تردد انجام دهند. همچنين جهت جلوگيري از اتلاف وقت ارباب رجوع ميز خدمت در طبقه اول مستقر و همكاري لازم را با مراجعين خواهد داشت. همچنين در اين جلسات مقرر گرديد همكاران در محيط كار از دستكش، ماسك و مواد ضدعفوني كننده استفاده كنند و همكاران در صورت داشتن علائم اوليه بيماري از مرخصي استعلاجي استفاده نمايند. 
لازم به ذكر است از ابتداي شيوع اين بيماري چندين جلسه از سوي كميته پيشگيري از بيماري كرونا با حضور مديركل شيلات گلستان و ديگر اعضا جهت جلوگيري از ابتلا و شيوع ويروس كرونا برگزار شده است و تلاش شده مصوبات اين جلسات اجرايي شود. 

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)