امروز : پنج شنبه 14 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/10

گالری تصاویر خبر

2:55 PM 1398/11/14 تعداد بازدید: 1146
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران در مراسم گراميداشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در سازمان شيلات روز دوشنبه 14 بهمن ماه در جمع مسئولين و كاركنان سازمان شيلات گفت: مطالبه آزادي يكي از مطالبه هاي اساسي مردم در انقلاب بود. فساد روزافزون، نااميدي از نظام شاهنشاهي را عليرغم پيشينه چند هزارساله در ذهن مردم تقويت كرد و منجر به انقلاب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات، دكتر خون ميرزايي در اين مراسم اظهار داشت: امروز با توجه به آن حركت عظيم در پاسخ به انتظارات مردمي كه منجر به عملكردها، شكل گيري نهادها، ساختارها و دستاوردها در بيش از 4 دهه از انقلاب شده است، پاسداري از اين دستاوردها به عنوان يك ضرورت، بر عهده ماست. ارزش هايي كه انقلاب، در دفاع مقدس، در دوره سازندگي و دوران تقويت، بين مردم و نظام شكل گرفت نياز به پاسداري دارد.
وي افزود: در حوزه شيلات، دستاوردهاي عظيمي طي 40 سال گذشته به وجود آمده كه عليرغم فشارهاي اقتصادي تحميلي در يك جنگ تمام عيار اقتصادي، خروج از تعهدهاي بين المللي و چند جانبه و برجام و همچنين شرايط دشواري كه نهادهاي بين المللي با زياده طلبي يك جانبه كه توسط دولت آمريكا بر ما تحميل شده است مي بايست اين دستاوردهاي قابل افتخار كه زحمات شايسته و قابل تقدير نسل شيلاتي ها و جهادي ها است را پاس بداريم.
دكتر خون ميرزايي با اشاره به فعاليت هاي شيلاتي طي دهه هاي گذشته اظهار داشت: جمع بندي آمار سال 1397 حاكي از رشد 40 برابري نسبت به اوايل انقلاب است. در توليد، رشد 12 برابري و در بسياري از شاخص هاي ديگر فعاليت هاي نوپايي بنياد نهاده شده است از جمله در پرورش ميگو، پرورش ماهي در دريا، آبزي پروري گسترده، مديريت نوين صيد و صيادي و غيره كه حفظ و پاسداري از اين دستاوردها جزء تكاليف ماست.
وي خاطر نشان كرد: مي طلبد كه با اصلاح رويكردها و روش هاي كار متناسب با خواست اكثريت جامعه رو به رشد پويا   مشكلات را از پيش رو برداريم.
حجت الاسلام و المسلمين پرويز پور مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه سازمان شيلات نيز در اين مراسم با نگاهي به دوران پيش از انقلاب اسلامي و عملكرد سياه و ننگين رژيم ستمشاهي و ذكر مصاديقي از آن، انقلاب اسلامي را مايه عزت وسربلندي ملت ايران خواند و گفت: از اين عزت و افتخار حتي كشورهاي همسايه جمهوري اسلامي ايران نيز بي بهره نمانده اند.
وي افزود: وظيفه ما حراست از دستاوردهاي انقلاب است. به ويژه در اين برهه زماني كه در آستانه انتخابات هستيم وظيفه شرعي تك تك ملت ايران است كه به موقع و مسئولانه وارد صحنه شوند و در انتخاب افراد دقت كنند.
حجت الاسلام والمسلمين پرويزپور با اشاره به جهت گيري رسانه هاي خارجي در اين مورد خاطر نشان كرد: بدانيد كه هر كسي چه رسانه هاي معاند وچه ديگران كه انتخابات را تحريم مي كنند و در اين زمينه تبليغات مي نمايند دشمن ما و دشمن نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند. 

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)