10:02 AM 1398/07/01 تعداد بازدید: 251

  برگزاری کارگاه آموزشی توسعه شیلات و رفع موانع تولید در شهرستان ملکان

 کارگاه اموزشی توسعه شیلات  و رفع موانع تولید در شهرستان ملکان آذربایجان شرقی در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و با حضور روسای مراکزجهاد کشاورزی و کارشناسان پهنه بنا به درخواست مدیریت جهاد کشاورزی در راستای آمادکی کارشناسان پهنه ها جهت توسعه فعالیت های شیلاتی و رفع موانع تولید در روز چهارشنبه مورخه 98/6/27 برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، جعفروند مدیر شیلات و امور آبزیان در حاشیه این کارگاه گفت: منابع انسانی موجود در شهرستان ها همواره باید پاسخگوی نیاز ها و خواسته های تولید کنندگان و متقاضان سرمایه گذاری در بخش شیلات و آبزیان در هر نقطه در استان باشند و در کمترین زمان ممکن اگر موانع پیش روی توسعه و تولید در حیطه فعالیت خود مشاهده کنند بتوانند آن را رفع نمایند. 
وی تصریح کرد: ما معتقدیم عوامل و کارشناسان اجرایی در شهرستان ها نیاز به آمادگی فنی و آشنایی با قوانین و آیین نامه های جدید دارند تا به نحو احسن وظیفه سازمانی خود را انجام دهند. بدین منظور به صورت مستمر از اوایل سال در قالب کارگاه های آموزشی منطقه ای و شهرستانی تلاش می کنیم پرسنل شاغل  را مرحله به مرحله به سمت مطلوبیت نزدیک کنیم.
علیوند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملکان نیز اظهار داشت:عنوان نمود: توسعه شیلات در شهرستان با توجه به استعداد ها و پتانسیل های شهرستان از جمله وجود 2200 حلقه چاه و 55 مورد استخر ذخیره کشاورزی مستعد رضایت بخش نیست لذا در صدد هستیم در سال رونق تولید با ارتقای توانمندی عوامل اجرایی و شناسایی منابع آبی مستعد ظرفیت های سرمایه گذاری و تولید را در بخش شیلات و آبزیان شهرستان تقویت کنیم و هر عاملی که ما را به این هدف نزدیک نماید استقبال نموده و مساعدت های لازم در این خصوص اعمال خواهد شد.
در خاتمه کارگاه آموزشی به کلیه سوالات شرکت کنند گان به صورت مشروح پاسخ داده شد و از کلیه مسئولین مراکز و کارشناسان پهنه ها درخواست شد، ضمن بررسی و شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری در زمینه شیلات در حیطه فعالیت، چنانچه موانعی در مسیر توسعه شیلات مشاهد گردد سریعا وارد عمل شوند و یا از طریق مسئولین ستادی و کارشناس معیین استان موضوع پی گیری شود.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران