8:38 AM 1398/06/30 تعداد بازدید: 335

  بازدید سرپرست شیلات استان سیستان وبلوچستان از بنادر وظرفیت های شیلاتی غرب استان

 دکتر محبعلی سیستانی سرپرست شیلات استان سیستان وبلوچستان به همراه رئیس اداره شیلات کنارک ، رئیس اداره فنی و عمرانی شیلات استان و رئيس اداره امور صيادان معاونت صید استان صبح روز جمعه ٢٢ شهريورماه در بازدید از بنادر غرب استان در كنارك وپروژه های در حال اجرای شیلاتی منطقه از نزدیک روند فعالیت های شیلاتی را بررسی واز بخش های مختلف آن بازدید کردند.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات سیستان و بلوچستان، سیستانی در این بازدید ابتدا به بندر تنگ جدید رفته و پس از ارائه گزارش کامل از وضعیت پروژه توسط پیمانکار و رییس اداره فنی وعمرانی، با بیان اینکه احداث این پروژه تحول بزرگی در ارائه خدمات به صیادان منطقه خواهد داشت اظهار کرد: مهم ترین برنامه اداره کل شیلات استان در سال جاری پیگیری تامین اعتبار پروژه‌ها  به منظور تسریع در فعالیت های عمرانی خواهد بود.
وي در ادامه از پروژه در حال اجرای سایت 750هکتاری کشت وصنعت مکران در گورديم بازديد نموده که از سرمایه‌گذاری های مهم جنوب استان توسط بحش خصوصی می باشد.
سیستانی در این بازدید بيان داشت: با توجه به ظرفیت تولید واشتغال زایی بالای این پروژه، شیلات استان در حمایت از اجرا وتکمیل آن نگاه ویژه ای خواهد داشت.
وي افزود: این شرکت با توجه به توانمندی وظرفیت بسیار خوبی که دارد می تواند مدل والگوی مناسبی برای همه شرکت‌هایی باشد که قصد ورود به این عرصه را دارند، واميدواریم روز به روز شاهد شکوفایی بیشتر این صنعت در منطقه باشیم.
مدیرکل شیلات استان همچنین از مدرن ترین بندر صیادی کشور واقع در بخش زرآباد شهرستان کنارک بازدید وضمن دیدار با صیادان منطقه به بررسی وضعیت فعالیت اسکله پرداخته و به منظور ارائه خدمات بهتر به صیادان منطقه قول داد تمام توان خود را جهت پیگیری تکمیل زیر ساختهای اسکله از جمله تکمیل لايروبی و آسفالت راه دسترسی اسکله بكار گيرند.
گفتنی است با توجه به همراهی رئیس شرکت نفت ناحیه مرکزی چابهار در بازدید از اسکله زراباد جلسه ای در دفتر صید اسکله برگزار شد وبر همکاری وتعامل سازنده در جهت تامین فرآورده های سوختی مورد نیاز جامعه صیادی تحت نظارت دقیق تاکید شد.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران