11:37 ق.ظ 1398/07/20 تعداد بازدید: 312

  تشکیل کمیته مشترک رفع موانع تولید آبزی پروری در آذربایجان شرقی

 به منظور بررسی موانع تولید و اتخاذ راهکارهای لازم برای حل مسائل و مشکلات آبزی پروری در سطح استان آذربایجان شرقی کمیته مشترک بین شرکت آب منطقه ای و مدیریت شیلات و امور آبزیان استان تشکیل شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، جعفروند مدیرشیلات و امور آبزیان آذربایجان شرقی در ارتباط با جلسه ای که دردفتر معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان و با حضور مهندس جلیل زاده معاون حفاظت و بهره برداری و مسئولین این حوزه برگزار شد گفت: در این جلسه به مشترکات زیادی در خصوص رفع مسائل موجود در مباحث شیلات و آبزی پروری در سطح استان رسیدیم. مهمترین مصوبه این جلسه تشکیل کمیته مشترک بود و قرار بر این شد که این کمیته بطور منظم دو جلسه در ماه برای حل مسائل و مشکلات مربوط به آبزی پروری در سطح استان بپردازد.
وی افزود: توسعه آبزی پروری در حاشیه رود خانه دره رود اهر مطرح و تصمیم بر آن شد که با اعلام برنامه نیاز آبی این پروژه توسط کمیته مربوطه در پرونده های متقاضیان این نیاز درج شود و به  کمسیون صدور پروانه ارجاع یابند و پس از تخصیص ادامه صدور پروانه در منطقه جریان یابد. از دیگر مصوبات قابل پی گیری در کمیته مشترک بحث پرونده های تخصیص های قبلی بود که باید مجددا بررسی شوند و نیز مقرر شد تمامی چاه های پرورش ماهی در سطح استان تا آخر سال جاری ساماندهی شوند.
وی در پایان تعامل و ارتباط موجود دو مجموعه را سازنده ارزیابی نمود و اظهار امیدواری کرد که با شکل گیری این کمیته مشترک موانع موجود بسرعت رفع و زمینه های سرمایه گذاری فراوانی دربخش شیلات و آبزیان استان فراهم شود.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران