امروز : جمعه 22 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/20

گالری تصاویر خبر

11:38 AM 1398/11/13 تعداد بازدید: 227
طي جلسه اي با حضور مدير كل شيلات گلستان و معاون امور اقتصادي استانداري گلستان، آخرين وضعيت خسارات وارد شده به مجتمع پرورش ميگو گميشان براساس بيماري لكه سفيد و اقدامات انجام شده در اين زمينه پيگيري شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات گلستان، در اين جلسه كه نمايندگان بخش خصوصي و پرورش دهندگان ميگو استان نيز حضور داشتند، مدير كل شيلات گلستان گزارشي از اقدامات اين اداره مبني بر جمع بندي خسارات و اعلام به استانداري و سازمان شيلات ايران، ارائه نمود.
مهندس سيد جواد قدس علوي گفت: در همين راستا چندين جلسه در ستاد ميگو و كارگروه فني تكثير و پرورش ميگو استان برگزار شد كه در آنها برنامه ريزي هاي لازم با تاكيد بر الزامات بهداشتي سازمان دامپزشكي، جهت توليد موفق در سال جديد، انجام گرفت.
همچنين در اين جلسه مهندس كريمي معاون امور اقتصادي استانداري گلستان از پيگيري خسارات وارد شده به مجتمع پرورش ميگو گميشان توسط استانداري گلستان خبر داد و اظهار كرد: با هماهنگي استاندار گلستان، مكاتبات پرداخت خسارات و دريافت تسهيلات با وزير جهاد كشاورزي در حال انجام است كه اميدواريم اين روند به زودي نتيجه بخش باشد. 
لازم به ذكر است براساس اين جلسه مقرر شد توليد سال آينده مجتمع پرورش ميگو گميشان با رعايت الزامات بهداشتي و با حداقل ذخيره سازي انجام شود.گفتني است اين جلسه با حضور معاون امور اقتصادي استانداري گلستان ، مدير كل و معاون آبزي پروري شيلات گلستان ، مدير كل دامپزشكي استان و نمايندگان بخش خصوصي برگزار شد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)