2:11 PM 1398/05/12 تعداد بازدید: 328

  برگزاری دوره های آموزشی شیلات برای پرسنل وظیفه نیروهای مسلح در استان تهران

 در چهارچوب تفاهم نامه منعقده فی مابین وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نیروهای مسلح با موضوع برگزاری دوره های آموزشی پرسنل وظیفه این نیروها، 5 دوره آموزشی در زمینه های پرورش ماهیان سردابی و تولید ماهیان زینتی از مهرماه 97 تا فروردین ماه سال جاری  در استان تهران برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات استان تهران، مهندس نغمه نظری مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اعلام این خبر افزود: در این دوره ها که با همکاری این مدیریت و مدیریت هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد،460 نفراز  پرسنل وظیفه نیروی انتظامی و سپاه پاسداران از آموزش های شیلاتی بهره مند شدند.
مدیرشیلات و امور آبزیان استان تهران  با بیان این نکته که استان تهران در گذشته نیز با اجرای طرح های مختلف از جمله به کارگیری نیروهای وظیفه فارغ التحصیل شیلات در قالب طرح سربازان سازندگی در زمینه اشتغال زایی دانش آموختگان این رشته و سربازان وظیفه گام های موثری برداشته است، خاطرنشان کرد: برگزاری این قبیل دوره های مهارت آموزی در دوران سربازی می تواند زمینه ساز آشنایی بیشتر جوانان با فعالیت های شیلاتی و اشتغال آتی آنها در بخش آبزی پروری شود.
لازم به ذکر است با توجه به تفاهم نامه منعقده روند برگزاری این دوره ها بر اساس ابلاغ وزارت متبوع توسط مرکز آموزش استان ادامه خواهد یافت.   
 


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران