امروز : پنج شنبه 23 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/22

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:27 AM 1399/05/11 تعداد بازدید: 2
معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان  به همراه رئيس شهرستان ابوموسي در ديدار با فرماندار اين شهرستان گفت: بدون شك اجرايي شدن طرح تدوين بندر چند منظوره ابوموسي ياري رسان جامعه صيادي خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي شيلات هرمزگان، دكتر ابراهيم عالي زاده در اين ديدار  با بيان اينكه فعاليت هاي شيلاتي به ويژه صيد و صيادي نقش مهمي در رونق اقتصادي و اشتغال زايي اين شهرستان دارد گفت: بدون شك رفع موانع و مشكلات جامعه صيادي شهرستان ابوموسي توسعه و رونق اين شهرستان را به دنبال خواهد داشت.
وي با اشاره به اينكه همواره حمايت هاي فرمانداري شهرستان ابوموسي از شيلات اين شهرستان نقش بسزايي در ارتقاي فعاليت هاي شيلاتي داشته است گفت: درخواست بازبيني طرح تدوين بندر چند منظوره و تامين مكان ايمن ومناسب جهت پارك قايق ها در بندرگاه يكي از خواسته هاي جامعه صيادي و شيلات شهرستان است.
عالي زاده تصريح كرد: با اقدامات و پيگيري هاي انجام شده اميد است شاهد شروع فعاليت دوباره سردخانه ابوموسي و بازگشت رونق صيادي و شناور هاي صيادي به ابوموسي  باشيم.
گفتني است شهرستان ابوموسي با حدود ۸۰ فروند شناور صيادي و بالغ بر ۴۰۰ نفر صياد سهم قابل توجه اي از صيد و صيادي استان را به خود اختصاص داده است.فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)