امروز : پنج شنبه 23 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/22

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:19 AM 1399/05/11 تعداد بازدید: 2
تفاهم نامه همكاري هاي مشترك تحقيقاتي، آموزشي و ترويجي توسط دكتر بهمني، رئيس موسسه و دكتر مجابي، مدير عامل شركت مادر تخصصي خدمات كشاورزي امضا شد.

  به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات به نقل از موسسه تحقيقات علوم شيلاتي كشور، به منظور گسترش همكاري في‌مابين شركت مادر تخصصي خدمات كشاورزي و موسسه تحقيقاتي علوم شيلاتي كشور و ضرورت توسعه همه جانبه و هم‌افزايي توان و امكانات و بهره مندي از ظرفيت در اختيار طرفين، تفاهم نامه همكاري در محل شركت مادر تخصصي خدمات كشاورزي به امضاي دكتر مجابي مديرعامل شركت و دكتر بهمني رئيس موسسه تحقيقات علوم شيلاتي كشور رسيد.
در اين تفاهم‌نامه بر همكاري‌هاي پژوهشي و ترويجي و بهره‌مندي از امكانات و ظرفيت‌هاي موجود طرفين در زمينه‌هاي كاري مشترك و برگزاري كارگاه هاي آموزشي و حرفه‌اي مشترك تاكيد شد. همچنين با تشكيل كميته همكاري متشكل از نمايندگان معرفي شده بين شركت و موسسه، به مدت دو سال طرفين متعهد شدند كه برنامه كاري قبل از شروع هر سال با اولويت نيازهاي موضوع تفاهم‌نامه، به مديرعامل شركت و رئيس موسسه جهت تصويب و ابلاغ، ارائه شود.
همكاري پژوهشي در قالب اجراي طرح‌ها و پروژه‌هاي تحقيقاتي مشترك مصوب طرفين، مشاركت فعال طرفين در جلب سرمايه گذار به منظور بازفعاليت و ارتقاي بهره‌وري در مركز ملي فرآوري آبزيان بندرانزلي،  بهره‌مند شدن از امكانات و ظرفيت‌هاي طرفين در زمينه‌هاي مختلف كاري مشترك، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، نشست‌هاي علمي مشترك و تبادل اطلاعات علمي، تحقيقاتي و ترويجي و ساير موضوعات مورد توافق طرفين از مهم ترين اهداف اين تفاهم نامه است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)