امروز : جمعه 22 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/20

گالری تصاویر خبر

10:38 AM 1398/11/13 تعداد بازدید: 230
مدير كل شيلات هرمزگان از افتتاح ساختمان هاي سايت پشتيباني و تاسيسات برقي و مكانيكي بندر صيادي بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، نماينده ولي فقيه در هرمزگان و جمعي از مسئولين استان و مردم در اولين روز از دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط  عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات هرمزگان، استاندار هرمزگان در اين مراسم، فرارسيدن ايام الله دهه مبارك فجر و چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را تبريك گفت و بيان داشت: با برنامه‌ريزي و تلاش و كوشش جهادي صورت گرفته در استان هرمزگان، همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر سال جاري، تعداد ۷۰۷ پروژه با اعتباري بالغ بر هفت هزار و ۸۷۴ ميليارد تومان در استان هرمزگان به بهره‌برداري مي‌رسد.
فريدون همتي با اشاره به نقش فعاليت هاي شيلاتي در توسعه استان هرمزگان، افتتاح ساختمان هاي سايت پشتيباني و تاسيسات برقي و مكانيكي بندر صيادي بندرعباس را گامي موثر در خدمات رساني به جامعه صيادي خواند.
در ادامه مدير كل شيلات هرمزگان با بيان اينكه بهره برداري و افتتاح بالغ 17 پروژه شيلاتي با اعتباري بالغ بر101ميليارد تومان در ايام ا... دهه فجر امسال صورت مي گيرد گفت: افتتاح ساختمان هاي سايت پشتيباني و تاسيسات برقي و مكانيكي بندر صيادي بندرعباس يكي از مهمترين اين پروژه ها است.
محسن يكتاپور با بيان اينكه در اين پروژه بالغ بر 36ميليارد و 700 ميليون تومان هزينه شده است گفت: احداث ساختمان هاي پشتيباني، سوله و سايبان و محوطه سازي مهمترين بخش هاي اين پروژ] بوده اند.
در ادامه رئيس شيلات بندرعباس احداث ساختمان اداري به مسات 336 متر مربع در دو طبقه اسكلت بتني، ساختمان نگهباني به مساحت 28 متر مربع، ساختمان سرويس بهداشتي به مساحت 51 متر مربع و ساختمان پست برق به مساحت 20 متر مربع از مهمترين بخش هاي احداث ساختمان هاي پشتيباني در بندر صيادي بندرعباس خواند.
ابراهيم عالي زاده احداث سوله تداركات به مساحت 537 متر مربع، احداث سايبان قايق ها به مساحت 128 متر مربع، احداث سوله سايبان تخليه صيد و ادوات صيادي به مساحت 612 متر مربع، احداث سوله سايبان تور به مساحت 621 متر مربع را از اهم اقدامات انجام شده در احداث سوله و سايبان بندرصيادي بندرعباس خواند.

وي محوطه سازي اين بندرصيادي را شامل احداث محوطه پشتيباني به مساحت 18000 متر مربع، زير سازي و آسفالت به مساحت 15094 متر مربع، احداث پاركينگ قايق ها به مساحت 5000 متر مربع ، احداث سردرب ورودي بندر به طول 14.5 متر ، احداث مخازن سوخت به ظرفيت 135000 ليتر و مساحت 130 متر مربع و احداث ديوار كشي محوطه به طول 613 متر مربع خواند

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)