09:09 ق.ظ 1398/07/06 تعداد بازدید: 273

  اخذ گواهینامه بین المللی دریانوردی همزمان با دریافت گواهینامه ملوان صیاد

 معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از اخذ گواهینامه بین المللی دریانوردی همزمان با دریافت گواهینامه ملوان صیاد در راستای رفاه جامعه صیادی خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات هرمزگان، محمد جوانمرد افزود: این مهم نتیجه پیشنهاد و پیگیری های شیلات هرمزگان و همکاری سازنده سازمان بنادر و دریانوردی کشور و همچنین نشستی که در شیلات هرمزگان  با حضور کاپیتان ذوالفقار پور از اداره امور دریانوردان سازمان بنادر کشور، رئیس گروه امور صیادان شیلات ایران برگزار شد، بوده است.

وی افزود: خوشبختانه ناوگان صیادی کشور و به ویژه استان هرمزگان دست آوردهایی کم نظیر در حوزه های اقتصادی، ارزآوری، تولید، اشتغال، امنیت داشته و جلوه هایی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است که لازمه پایداری آن افزایش حمایت های مسئولین از این قشر زحمت کش است.

جوانمرد با تاکید بر اینکه تعاونی و اتحادیه های صیادی از اهمیت ویژه ای در پیشبرد اهداف جامعه صیادی و شیلات برخوردار هستند گفت: تعاونی و اتحادیه های صیادی در صورت داشتن شرایط و گرفتن مجوزهای لازم می توانند از امکانات آموزشی شیلات در کل استان استفاده نموده و در قبال آن تسهیلاتی را برای صیادان اعمال نمایند.

گفتنی است شیلات هرمزگان با برخورداری از 32هزار نفر صیاد و بیش از 4500 فروند شناور صیادی همواره به عنوان قطب صیادی کشور مطرح بوده است.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران