2:22 PM 1398/05/07 تعداد بازدید: 332

  تجلیل از زحمات دکتر پورکاظمی

 طی مراسمی در سالن جلسات موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از زحمات دکتر پورکاظمی تجلیل شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، به نقل از موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، با حضور دکتر خون میرزای معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران و معاونین این سازمان، مشاور وزیر جهاد کشاورزی، دکتر رضوانی رییس اسبق موسسه و همچنین روسای پژوهشکده ها، مراکز تابعه موسسه و همکاران بخش های پژوهشی و ستادی موسسه از زحمات دکتر محمدپورکاظمی، رییس پیشین موسسه، تجلیل به عمل آمد.
دکتر محمود بهمنی در این مراسم با اشاره به سابقه همکاری خود با دکتر پورکاظمی از سال 1375 گفت: طی این سال ها از نزدیک با روحیات علمی و پژوهشی دکتر پورکاظمی آشنا هستم. ایشان فرد لایقی در عرصه تحقیقات شیلات، به شمار می روند. 
معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران، عنوان کرد: اگرچه در حال حاضر فعالیت در بخش دولتی برای دانشمندی مانند دکترپورکاظمی، به اتمام رسیده است، اما بدون شک، بهره مندی از دانش افرادی چون ایشان برای کشور ارزشمند است. دکتر خون میرزایی، همچنین به دکتر بهمنی که از مدیران و محققان توانمند کشور محسوب می شود به مناسبت کسب کرسی ریاست موسسه، تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت نمود. 
دکتر پورکاظمی در این مراسم، به ذکر خاطرات و عملکرد خود طی دوران خدمت پرداخت و از دکتر بهمنی به عنوان همکاری پرتلاش و پرتوان هم از نظر علمی و هم از لحاظ مدیریتی یاد کرد. در این مراسم هر یک از مدعوین ، به ارائه خاطرات و اثربخشی فعالیت های دکتر پورکاظمی در طول دوره تصدی ریاست موسسه تحقیقات علوم شیلاتی پرداختند و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران