امروز : شنبه 17 خرداد 1399 بروزرسانی:1399/03/17

گالری تصاویر خبر

12:02 PM 1399/03/01 تعداد بازدید: 2
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران با صدور پيامي در آستانه روز قدس، ضمن آرزوي محو و ريشه كني اسرائيل غاصب براي هميشه، تحقق اين مهم را نجات همه ملت ها حتي يهوديان از شر و ظلم است.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در پيام  دكتر نبي الله خون ميرزايي آمده است:
بدون شك نقش اسرائيل و صهيونيسم در ايجاد تفرقه، تروريسم، ظلم به جهانيان به ويژه فلسطين بر هيچ كس پوشيده نيست و نبايد بگذاريم شيوع ويروس منحوس كرونا از اعلام انزجار جهاني از اين رژيم غاصب ممانعت كند.

يقينا امروز نيز موضع ملت ايران و همه ملت هاي به حق جهان، هماني است كه امام خميني (ره) فرمود: «اسرائيل بايستي محو بشود» و نه تنها شيوع ويروس كرونا مانعي بر اين مهم نيست بلكه با اتحاد و اخوت شكل گرفته بين مرم با عزمي راسخ تر، اتحادي محكم تر و ايماني استوار تر همه خواهان تحقق محو و نابودي اين رژيم جنايتكار هستيم.

هرگز فراموش نخواهيم كرد كه جنايتي كه استكبار جهاني با ايجاد غده سرطاني در قلب جهان اسلام كرد، براي همه جهان اسلام منشا خيانت و جنايت بود كه در ابعاد مختلف، تنفر از اقدامات آمريكا و صهيونيست را به دنبال داشت.

دراين روزها كه ويروس منحوس كرونا اجازه برگزاري تجمعات از جمله برگزاري راهپيمايي روز قدس را از عالَم سلب كرده، ضمن هشدار به رژيم صهيونيستي و به نمايندگي از جامعه بزرگ شيلاتي كشور  پرقدرت‌تر از هميشه و  با مدد جستن از ذات حضرت باري تعالي و استفاده از طرق ديگر،  با زنده نگه داشتن آرمان قدس ، سردار شهيد حاج قاسم سليماني، حمايت خود را از مردم مظلوم فلسطين تا پاي جان اعلام مي داريم وبي شك با خون حاج قاسم سليماني، قدس آزاد خواهد شد و حضور آمريكا در منطقه پايان خواهد يافت.


نبي اله خون ميرزايي
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)