امروز : جمعه 22 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/20

گالری تصاویر خبر

10:01 AM 1398/11/19 تعداد بازدید: 149
رئيس اداره شيلات شهرستان علي آباد كتول گفت: همزمان با ايام مبارك دهه فجر جشنواره طبخ آبزيان با حضور گسترده بانوان شهرستان علي آباد كتول در روستاي حاجي آباد از توابع اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات گلستان، مهندس رحمت محمدي با اعلام اين خبر بيان داشت: اين جشنواره كه با حضور الهه غيناغي، مديركل امور بانوان و خانواده استانداري گلستان و جمعي از مسئولين شهرستاني برگزار شد، با استقبال گسترده بانوان علي آبادي همراه بوده است.
وي افزود: در اين جشنواره   بانوان علاقمند بيش از 20 نوع غذاي طبخ شده با استفاده از ماهي و ميگو آماده نمودند كه پس از داوري به 3 نفر به عنوان مقام هاي اول تا سوم جوايزي نفيسي اهدا شد.
محمدي در پايان خاطر نشان كرد: در اين جشنواره كه به مناسبت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برگزار شده بود از تمامي شركت كننده گان تقدير به عمل آمد و جوايزي به رسم يادبود تقديم شد.
گفتني جشنواره طبخ آبزيان روستاي حاجي آباد با مشاركت اموربانوان استانداري گلستان، امور بانوان فرمانداري شهرستان علي اباد كتول و دهياري روستاي حاجي آباد، به همت شيلات گلستان برگزار شد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)