12:03 PM 1398/04/12 تعداد بازدید: 570

  افتتاح هفدهمين نمايشگاه دام و طيور ، آبزيان و صنايع وابسته ايران در تبریز

 بيستمين نمايشگاه ماشين آلات و ادوات كشاورزي نهاده ها و تجهيزات آبياري ، همزمان با هفدهمين نمايشگاه دام و طيور ، آبزيان و صنايع وابسته ايران از 11 لغایت 14 تیر ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تبریز افتتاح شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از مدیریت شیلات و امورآبزیان استان آذربایجان شرقی، در راستای برگزاری این نمایشگاه جعفروند مدیر شیلات و امور آبزیان استان با حضور در این نمایشگاه از غرفه شرکت ها، کارخانه ها و صنایع فعال در بخش شیلات و امور آبزیان بازدید به عمل آورده و از نزدیک با آخرین دستاورد ها و مسائل مربوطه مطلع شد. 
ایشان هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنا یی بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز کشاورزی و ماشین آلات دانست و گفت: تولید کنندگان بخش شیلات و امور آبزیان می توانند با اطلاعات بروزی که دریافت می کنند و با استفاده از تجهیزات و نهاده های مناسب، فعالیت تولیدی خود را از نظر کمی و کیفی بهبود دهند . از طرف دیگر نمایشگاه مکان مطلوبی برای صاحبان صنایع و کارخانه ها بشمار می آید تا نیاز های بخش را با نظر خواهی از تولید کنندگان مرتفع سازند.
جعفروند در ادامه گفت: از سرمایه گذاری بویژه در صنایع پیشین و پسین تولید مانند کارخانه های تولید خوراک آبزیان و تجهیزات و ادوات در استان حمایت خواهیم کرد و سرمایه گذاران بدانند که برای حمایت و رونق تولید همواره در کنار آنان خواهیم بود.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران