امروز : پنج شنبه 23 مرداد 1399 بروزرسانی:1399/05/22

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

10:15 AM 1399/04/07 تعداد بازدید: 2
رئيس سازمان شيلات ايران گفت: با تصويب در ستاد تنظيم بازار و دستور ويژه وزير جهاد كشاورزي خريد حمايتي محصولات پرورش ماهي در دريا آغاز مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دكترنبي اله خون ميرزايي در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار صدا و سيما اظهار داشت: با تصويب در ستاد تنظيم بازار و دستور ويژه وزير جهاد كشاورزي خريد حمايتي محصولات پرورش ماهي در دريا آغاز مي‌شود. اميدواريم با آغاز اين خريد حمايتي از محصول انباشته شده در مزارع پرورش ماهي در دريا كاسته شود و توليدكنندگان از اين بابت متضرر نشوند.

وي افزود: با شيوع بيماري كوويد ۱۹ از دست رفتن بازار مصرف آبزيان در هتل‌ها، رستوران‌ها و مراكز گردشگري و همچنين مختل شدن صادرات، در حال حاضر بيش از ۱۵۰۰ تن محصول پرورش ماهي در دريا بصورت انباشته شده و روي دست توليدكنندگان مانده است كه با اين خريد حمايتي تلاش مي‌كنيم اين مشكل را برطرف كنيم.

رئيس سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: آناليز قيمت خريد حمايتي متناسب با سايز و شرايط محصول تنظيم شده و تيم‌هاي كارشناسي سازمان شيلات ايران، معاونت توسعه صنايع و شركت پشتيباني امور دام در چارچوب توافقي كه با توليد كنندگان مي‌كنند قيمت را اعلام مي‌كند.

دكترخون ميرزايي ادامه داد: اميدواريم كه توافق به گونه‌اي باشد كه قيمت تنظيم شده رضايت توليدكنندگان را در پي داشته باشد و از بابت اين خريد حمايتي سود لازم را ببرند.


فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)