11:53 ق.ظ 1398/07/28 تعداد بازدید: 1107

  صید بالغ بر 580 تن میگو از آبهای هرمزگان تاکنون

 معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از  صید بالغ بر 580 تن میگو از آبهای هرمزگان  از آغاز فصل صید میگو تاکنون خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات هرمزگان، محمد جوانمرد با اشاره به آغاز فصل صید میگو از دهم مهرماه جاری گفت:امسال حدود 179 فروند شناور صیادی با بیش از دوهزار و 140 نفر صیاد در فصل صید میگوی سال جاری مشارکت دارند.
وی با اشاره به اینکه طبق کارشناسی های به عمل آمده پیش بینی می شود امسال بالغ بر هزار و 270 تن میگو از آبهای هرمزگان صید شود گفت:طبق پیش بینی های به عمل آمده از این میزان حدود 950 تن میگوی درشت و حدود 320 تن از آن میگوی سرتیز است.
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان با بیان اینکه در فصل صید میگوی سال جاری تاکنون بالغ بر 580 تن میگو صید شده است گفت: از این میزان بالغ بر 470 تن آن میگوی درشت و حدود 108 تن آن میگوی سر تیز بوده است.
جوانمرد تصریح کرد :صیدگاه میگوی هرمزگان از شهرستان سیریک و شهرستان میناب تا سواحل منطقه تولا واقع در شمال در شهرستان قشم شامل می شود.
گفتنی است استان هرمزگان با توجه طول نوار ساحلی، تنوع گونه ای، تنوع روش های صید، 40 درصد صید آب های جنوب را به خود اختصاص داده است.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران