11:12 AM 1398/06/26 تعداد بازدید: 943

   جلسه هماهنگی شورای مدیران استانی شیلات

 سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات استانها روز یکشنبه 24 شهریور 1398 به ریاست معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران و با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه،  معاونین و مدیران ستادی، رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور و مدیران استانی در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، در این جلسه هر یک از مدیران استانی با توجه به دستور جلسه مبنی بر ارائه گزارش آخرین وضعیت اعتبارات، ارائه گزارش آخرین وضعیت شهرهای کمتر توسعه یافته، ارائه گزارش آخرین وضعیت جلسه با تشکل های استانی، توافقات به عمل آمده در خصوص واردات تخم چشم زده قزل آلا و تخصیص ارز و همچنین پیش بینی تولید در سال 98 به ارائه گزارش اقدامات خود پرداختند.
دکتر خون میرزایی در این جلسه، با اشاره به نقش و اهمیت تحقیقات و پژوهش در حوزه اجرا به تشکیل جلسات هم افزایی با مراکز تحقیقات توسط استانها و پیشبرد موضوعات مشترک تاحصول نتیجه نهایی و مطلوب تاکید کرد.
وی تصریح کرد: مشارکت اتحادیه و جامعه بهره بردار در تصمیم گیری های مرتبط با کارکرد باید در دستور کار قرار گیرد.
رئیس سازمان شیلات ایران ارتباط موثر با سازمان جهادکشاورزی استانها را مورد تاکید قرار داد و افزود: این ارتباط بایستی از سوی معاونین برنامه ریزی و مدیریت منابع و توسعه آبزی پروری به طور جدی پیگیری شود.
دکتر خون میرزایی با اشاره به تقویت نظارت همه جانبه تمامی ارکان مجموعه تخصصی و غیرتخصصی به فرایندهای انجام فعالیت، بر تمرکز ویژه مدیران بر پیگیری موثر و نتیجه بخش به منظور رفع موانع تولید و تسهیل و بسترسازی به منظور تحقق شعار رونق تولید تاکید نمود.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران