10:05 AM 1398/05/05 تعداد بازدید: 202

  اخذ موافقت اولیه و جواز تاسیس بازار عرضه عمده و خرده فروشی آبزیان شهرستان لار

 مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اعلام این خبر گفت : شهرستان لار به دلیل نزدیکی به استان هرمزگان  و سرانه بالای  مصرف آبزیان (15 کیلو گرم در سال) ، حجم بالای  توزیع آبزیان ؛ ایجاد یک بازار عرضه عمده و خرده فروشی مطابق با استاندارد و موازین بهداشتی مورد نیاز و ضروری است .

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از استان فارس، علی فلاحی در ادامه افزود : در این راستا طبق هماهنگی های  انجام شده با فرمانداری و شهرداری شهرستان ؛ زمینی به مساحت تقریبی 20000 متر مربع جهت احداث بازار عرضه عمده و خرده فروشی آبزیان در نظر گرفته شد . و موافقت اولیه و جواز تاسیس بازار نیز توسط سازمان شیلات ایران صادر گردیده است که انشاءالله در آینده نزدیک در صورت تامین  تسهیلات مورد نیاز عملیات اجرائی احداث بازار توسط شرکت عمران و باز آفرینی فضاهای شهری لار آغاز خواهد شد . 
 این مقام مسئول خاطر نشان کرد : جهت اجرای طرح فوق اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال در نظر گرفته شده که زمینه ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم تعداد 200 نفر را فراهم خواهد نمود . در این طرح علاوه براحداث فضا جهت عمده و خرده فروشی آبزیان ، کارگاه فراوری و بسته بندی ، سردخانه ، فست فود و رستوران شیلاتی  در نظر گرفته شده است .


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران