آرشیو اخبار
از تاریخ تا تاریخ متن  
13960331
در یکی از بیمارستان های تهران صورت گرفت: عیادت معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از مجروح حادثه تروریستی دوازدهم رمضان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با حضور در بیمارستانی در تهران از یکی از مجروحان حادثه تروریستی دوازدهم رمضان در مجلس شورای اسلامی عیادت نمود.
13960330
بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار از بنادر صیادی استان سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر درویشی معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار ، مهندس میرمرادزهی مدیر کل شیلات استان، بلوچ بخشدار دشتیاری ، رؤسای ادارات جهاد کشاورزی ، دامپزشکی ، منابع طبیعی ، مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور چابهار، محیط زیست و تعدادی دیگر از مسئولین فرمانداری و اداره کل شیلات استان ضمن حضور در بنادر صیادی و تأسیسات شیلاتی از نزدیک آنها را بازدید و مشکلاتشان را رصد نمودند. 
13960329
شناسایی 20 مکان مستعد پرورش میگو در سواحل چابهار
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران 20 سایت و مزرعه مستعد پرورش میگو در سواحل چابهار شناسایی شده است و سایت رودریک با 6 سال وقفه امسال زیر کشت می رود.
13960329
هیات سرمایه گذار ژاپنی از ظرفیت های شیلاتی چابهار دیدن کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران هیات سرمایه گذاری کشور ژاپن با سفر به چابهار از ظرفیت های شیلاتی، تجاری و اقتصادی این بندر راهبردی دیدن کردند.
13960328
صادرات ۴۸ میلیون دلاری میگو توسط پرورش دهندگان میگوی بوشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: تولید میگو از مزارع پرورشی یکی از محصول مهم استان بوشهر در توسعه طرح‌های آبزی‌‌پروری است که در سال گذشته پرورش دهندگان میگوی استان بوشهر ۴۸ میلیون دلار از محل صدور این محصول کسب کردند.
13960328
جلبک‌های بوشهر؛ گونه‎ای ارزشمند که به آن توجه نمی‎شود
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، بیش از 150 گونه جلبک در ناحیه جزر و مدی در سواحل استان بوشهر شناسایی شده که دارای خواص دارویی و صنعتی هستند.
13960328
ذخیره‌سازی ۲۰۰ میلیون بچه میگو در بوشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون آبزی‌پروری اداره‌کل شیلات استان بوشهر گفت: در راستای تولید میگو در اراضی ساحلی استان بوشهر، تاکنون ۲۰۰ میلیون بچه میگو در یک‌هزار هکتار از استخرهای پرورشی ذخیره‌سازی شده است.
13960328
یافته های کارگاه بین المللی پرورش ماهی در قفس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران یافته های کارگاه بین المللی پرورش ماهی در قفس امروز یکشنبه مورخ 96/3/28 در تهران برگزار می شود.
13960328
نخستین مرحله رهاسازی بچه ماهی سفید در رودخانه سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در راستای اقدامات ترویجی از سوی اداره کل شیلات گیلان و به منظور بازسازی ذخایر ماهیان سفید در دریای خزر ، کمک به معیشت صیادان و پایداری صید و صیادی در تالاب ،رهاسازی بچه ماهیان سفید در رودخانه سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا آغاز شد. 
13960327
همه با هم جهادسازندگی
قُلْ إِنَّما أَعِظُکُمْ بِواحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْني‏ وَ فُرادي‏     سوره مبارکه سبا آیه 46
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران 27  خرداد ماه سالروز تأسیس "جهادسازندگی"  از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در سال 1358 می باشد.
13960327
جذب 530 میلیاردریال اعتبارازمحل سرمایه درگردش واساسی توسط بهره برداران شیلاتی استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات استان مازندران این مطلب را درجلسه ویژه تسهیلات و اعتبارات درسالن اجتماعات بیان کردوگفت;این میزان اعتبار جذب شده درمقایسه با سال1394 از رشد 135 درصدی برخورداربوده است.
13960327
بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا از روند صید و صادرات آبزیان در هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات هرمزگان همگام با بازدید  نمایندگان اتحادیه اروپا از روند صیدو صادارات آبزیان در هرمزگان گفت:شیلات هرمزگان به عنوان یک استان کامل از لحاظ شیلاتی گام های محکمی در رابطه با صادرات آبزیان برداشته است.
13960324
در دیدار معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با کارشناسان اتحادیه اروپا مطرح شد: گسترش فعالیت های شیلاتی ایران و اتحادیه اروپا
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در ملاقات کاری دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با کارشناسان اتحادیه اروپا که امروز چهارشنبه مورخ 96/3/24 در محل سازمان شیلات ایران صورت گرفت طرفین بر گسترش فعالیت های شیلاتی در راستای فعالیت های صید و صیادی، آبزی پروری، عمل آوری، فرآوری کنسرو ماهی و ... تاکید نمودند.
13960323
مدیرکل شیلات استان مازندران; تلاش شیلات استان این است تاپایان برنامه ششم توسعه تولیدآبزیان را به 150 هزارتن برساند
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات استان مازندران با اعلام این خبر افزود: تلاش شیلات استان این است تاپایان برنامه ششم توسعه تولیدآبزیان را به 150 هزارتن برساند.
13960323
معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات مطرح کرد: افزایش تولید آبزیان تا ۸۰۰ هزار تن در برنامه ششم توسعه/ درآمد ۵۰۰ میلیون دلاری از صادرات آبزیان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران با بیان اینکه ایران ظرفیت بالایی در تولید آبزیان دارد، گفت: در سال ۹۵ حدود ۵۰۰ میلیون دلار درآمد ارزی از محل صادرات محصولات آبزی نصیب کشور شده است.
13960322
حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه): تاریخ شما جهادگران را فراموش نخواهد کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در 27 خردادماه 1358 با صدور فرمان امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) معمار کبیر انقلاب اسلامی، نهاد مقدس جهادسازندگی تشکیل شد و جهادگران گمنام عرصه سازندگی عازم مناطق محروم و روستاها شدند و با شروع جنگ تحمیلی جهادگران از طرف حضرت امام (ره) به افتخار لقب "سنگرسازان بی سنگر" نایل آمدند.
13960321
شیلات آذربایجان غربی و صدور مجوز برای آغاز فصل صید شاه میگوی دراز آب شیرین دریاچه سد ارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با توجه به اتمام فصل زادآوری شاه میگوی دراز آب شیرین دریاچه سد ارس واقع در شهرستان پلدشت از توابع استان آذربایجان غربی ، فصل صید این آبزی ارزشمند و ارزآور به مدت دو ماه آغاز شد.
13960321
معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران : برگزاری اجلاس زیر کمیته آبزی پروری در ایران / حضور 200 کشور خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: یکی از مهمترین کارهای انجام شده در راستای توسعه آبزی پروری برگزاری اجلاس زیرکمیته آبزی پروری است که از اول آبان تا چهارم آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد.
13960321
مدیر کل دفتر میگوی سازمان شیلات ایران: سایت پرورش میگوی گمیشان استعداد توسعه تا 28 هزار هکتار را دارد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل دفتر میگوی سازمان شیلات ایران با تاکید بر پتانسیل ها و ظرفیت های استان گلستان در زمینه آبزی پروری گفت: سایت پرورش میگوی گمیشان که در حال حاضر از 4 هزار هکتار آن استفاده می شود و در آینده نزدیک به 2/10 هزار هکتار افزایش می یابد و قابلیت ارتقا تا 28 هزار هکتار را دارد.
13960321
مدیرکل شیلات استان گلستان : هدف نهایی ایجاد زنجیره تولید در پرورش میگو است
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات گلستان، سایت پرورش میگو گمیشان را تنها مجتمع پاک کشور دانست و اظهار کرد: در مسئله پرورش میگو و تبدیل آن به صنعت، ما تنها به پرورش این محصول فکر نمی کنیم بلکه به دنبال ایجاد زنجیره تولید هستیم. 
13960321
اعطای تسهیلات بانکی به متقاضیان طرح پرورش ماهیان خاویاری استان گلستان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان گفت: طبق توافقات انجام شده بین اداره کل شیلات استان و بانک سینا، در آینده نزدیک تسهیلات بانکی مقرر شده، به متقاضیان طرح پرورش ماهیان خاویاری در استان پرداخت می شود.

13960321
رهاسازی 100 هزار انواع بچه ماهی گرم آبی در سد ملا احمد نیر اردبیل
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رهاسازی 100 هزار انواع  بچه ماهی  گرم آبی در سد ملا احمد اردبیل توسط بخش خصوصی انجام شد.
13960320
استان مرکزی و بهره برداری از 13 طرح آبزی پروری در هفته گرامیداشت جهادکشاورزی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران  13 طرح آبزی پروری در هفته گرامیداشت جهادکشاورزی ( 27 -22 ) در استان مرکزی به بهره برداری می رسد.
13960320
بازگشایی دومین حوضچه تکثیر طبیعی بچه ماهی سفید درشهرستان فریدونکنار

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مراسم رهاسازی بچه ماهی سفید با حضور دکتررستمی مدیرکل شیلات ، فرماندار شهرستان فریدونکنار ، امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای شهر و با مشارکت شرکت های پره منطقه و سایر مسئولین ادارات درشهرستان فریدونکنار برگزار شد.

13960320
مذاکرات کارشناسان اتحادیه اروپا با مسئولین سازمان شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران بر اساس ملاقات کمیسیون شیلات اتحادیه اروپا با دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در سال گذشته در تهران و همچنین در ادامه مذاکرات با مجاهدی معاون صید و بنادر ماهیگیری و گلشاهی مدیرکل دفتر بهبود و کیفیت، عمل آوری و توسعه بازار شیلات ایران در سفر اتحادیه اروپا در بروکسل پیرامون موضوعات تجارت آبزیان و پیگیری سه موضوع : 1- تسهیل تجارت آبزیان 2- ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کارگاه های آموزشی 3- برنامه 2020 اتحادیه اروپا با هدف کمک به توانمندی جامعه صیادی کارشناسان این اتحادیه از تاریخ شنبه 96/3/20 به مدت چهار روز سفر خود را به ایران آغاز نمودند.
13960320
مدیر کل دفتر میگو سازمان شیلات ایران: سایت پرورش میگو گمیشان استعداد توسعه تا 28 هزار هکتار را دارد

مدیر کل دفتر میگو سازمان شیلات ایران با تاکید بر پتانسیل ها و ظرفیت های استان گلستان در زمینه آبزی پروری اظهار کرد: سایت پرورش میگو گمیشان که در حال حاضر از 4 هزار هکتار آن استفاده می شود و در آینده نزدیک به 2/10 هزار هکتار افزایش می یابد، قابلیت ارتقا تا 28 هزار هکتار را دارد.

13960320
به زودی انجام می شود؛ اعطای تسهیلات بانکی به متقاضیان طرح پرورش ماهیان خاویاری استان

معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان گفت: طبق توافقات انجام شده بین اداره کل شیلات استان و بانک سینا، در آینده نزدیک تسهیلات بانکی مقرر شده، به متقاضیان طرح پرورش ماهیان خاویاری در استان پرداخت می شود.

13960320
اعلام آمادگی لهستان برای خرید قزل‌آلای تولید ایران در خزر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان از اعلام آمادگی لهستان برای خرید تمام ماهیان قزل‌آلای تولیدی ایران در دریای خزر خبر داد.
13960320
تولید 70 هزار تن آبزی‌پروری در گیلان

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات گیلان گفت: مصرف ماهی در کشور ده برابر شده است.

13960316
فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان اداره کل شیلات مازندران خبرداد: 291 قطعه ماهی خاویاری پس از کشف ازصیادان غیرمجاز دوباره در دریا رهاسازی شدند
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سرهنگ دوم عباس پورعلی فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان اداره کل شیلات مازندران خبرداد: 291 قطعه ماهی خاویاری پس از کشف ازصیادان غیرمجاز مجددا دردریا رهاسازی شدند. 
13960313
حمایت شیلات مازندران از سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در قفس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات مازندران گفت: شیلات مازندران ازسرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در قفس حمایت می کند. رستمی در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات درسالن اجتماعات این اداره کل در بابلسر برگزارشد گفت: شیلات مازندران با توجه به ظرفیت های خوبی که در زمینه پرورش ماهی درقفس وجود دارد از همه متقاضیان و سرمایه گذاران  دراین بخش حمایت خواهد کرد.
13960313
همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران 25 و 24 تیرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما در تهران بزرگراه شهید چمران برگزار می شود.
13960313
کارگاه آموزشی تحولات حقوق بین الملل در اقیانوس جنوبی و جنوبگان ( 2017)
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران کارگاه آموزشی تحولات حقوق بین الملل در اقیانوس جنوبی و جنوبگان ( 2017) 23-21 خرداد ماه 1396 در محل سالن اجتماعات پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در تهران – خ فاطمی غربی – خیابان شهید اعتمادزاده - جنب سفارت پاکستان برگزار می شود.
13960313
اجرایی شدن شیوه نامه نحوه واردات تخم چشم زده ماهی قزل آلا
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران پیرو ابلاغ شیوه نامه نحوه واردات تخم چشم زده ماهی قزل الا به کشور و با سپری شدن مهلت یک ماهه برای فراهم آمدن شرایط اجرای این شیوه نامه، واردات تخم چشم زده به کشور از ابتدای خرداد ماه سالجاری بر اساس مفاد این شیوه نامه صورت می گیرد. بر این اساس واردات از این پس بر اساس نیاز واقعی مزرعه داران در هر استان و با تایید شیلات استان ذی ربط انجام می شود و وارد کنندگان و مزرعه داران موظف اند همکاری لازم برای نظارت بر واردات را با شیلات ایران معمول نمایند.
13960313
صادرات خاویار ایران به ایالات متحده
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران صادرات خاویار پرورشی ایران پس از یک دهه وقفه به ایالات متحده انجام شد.
13960310
در آستانه سالروز عروج ملکوتی حضرت امام (ره) صورت گرفت؛ تجدید پیمان کارکنان سازمان شیلات ایران با آرمان های مقدس امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه )در حسینیه جماران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در آستانه عروج ملکوتی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) جمعی از کارکنان سازمان شیلات ایران امروز چهارشنبه مورخ 96/3/10با حضور در حسینیه جماران با آرمان های مقدس این یار سفر کرده تجدید پیمان نموده و نام ویاد حضرت امام (ره) را گرامی داشتند.
13960310
بازدید اصحاب رسانه از قابلیت های شیلاتی اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان (آبهای داخلی)
      به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران بازدید یک روزه اصحاب رسانه از توانمندی ها و قابلیت های شیلاتی توسط اصحاب رسانه صورت گرفت. در این بازدید، خبرنگاران استانی و خبرنگار شبکه خبر سیما، از یک باب استخر دو منظوره نوین پرورش ماهی ، یک باب استخر بتنی ذخیره آب کشاورزی، استخر های خاکی پرورش لارو، بچه ماهی و پروار بندی و همچنین استخر های خاکی عمیق پرورش ماهی مجهز به سیستم هواده ای تزریقی بازدید نمودند.
13960310
رهاسازی بچه ماهیان تکثیر شده در حوضچه های تکثیر طبیعی در محمود آباد مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران درمراسم رهاسازی بچه ماهیان تکثیری که درروزدوشنبه مورخ 96/3/8 با حضور مدیر کل شیلات استان مازندران ، فرماندارشهرستان محمودآباد، سایر مسئولین و نیز صیادان برگزارشد بچه ماهیان پرورش یافته به شیوه تکثیرطبیعی وارد دریا شدند .
13960310
مهاجرت 79درصد ماهیان دریای خزر برای حفظ بقاء وتجدید نسل به رودخانه ها
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات مازندران با اعلام این مطلب در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در سالن جلسات دادگستری استان گفت: تنها 21 درصد ماهیان دریای خزربرای تکثیر وابسته به محیط دریابوده و مابقی ماهیان برای زادو ولد به رودخانه های شیلاتی مهاجرت می نمایندکه این موضوع نشان دهنده نقش مهم رودخانه ها در حیات و تجدید بقاء ماهیان دریا است.
13960310
امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین سازمان شیلات ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به منظور گسترش همکاری، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های اجرایی طرفین و تحقق مفاد سند توسعه بخش تعاون با هدف توسعه و گسترش تعاونی های صیادی و آبزی پروری، مشارکت مؤثر در بهبود فرآیند چرخه تولید تا مصرف وحذف واسطه های غیر ضرور و ایجاد اشتغال پایدارو مولد برای دانش آموختگان بخش کشاورزی؛ تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین سازمان شیلات ایران و وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی به امضاء رسید.
13960310
امضای یادداشت تفاهم شیلاتی میان جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در دیدار رسمی دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از آفریقای جنوبی در راس یک هیات ده نفره از مدیران بخش های خصوصی، در تاریخ 96/3/9 سند همکاری های شیلاتی در 13 بند به امضاء رسید.
13960307
بازدید رئیس امور دولت الکترونیکی سازمان اداری و استخدامی کشور از سامانه ها و برنامه های در حال اجرای دفتر فناوری اطلاعات سازمان شیلات ایران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان شیلات ایران در تاریخ سوم خرداد 1396 با هدف آشنایی هر چه بیشتر سازمان اداری استخدامی کشور با طرحها و برنامه های اجرا شده و در دست اجرای سازمان شیلات ایران ، برنامه بازدید و نشستی با خانم مهندس بخت جو رئیس محترم امور دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور و همراهان برنامه ریزی گردید .
13960307
نشست راهبردی فی مابین رئیس امور دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نشست راهبردی فی مابین رئیس امور دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان شیلات ایران روز چهارشنبه مورخ 96/3/3 در محل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری شیلات ایران در تهران برگزار شد.
13960307
منطقه آزاد انزلی و نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، صیادی، تجهیزات و صنایع وابسته در مرداد ماه 1396
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، صیادی، تجهیزات و صنایع وابسته از دهم لغایت سیزدهم مردادماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود .
13960307
پخش برنامه تلویزیونی مکانیزاسیون در آبزی پروری از شبکه اول سیما

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران برنامه تلویزیونی مکانیزاسیون در آبزی پروری روز شنبه مورخ 96/3/6 در مجله خبری اخبار ساعت 19 از شبکه اول سیما پخش شد.

13960306
خلاصه گزارش تصویری نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در شهرستان ممسنی استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین  جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در شهرستان ممسنی استان فارس روز چهارشنبه 96/3/3 مصادف با سالگرد آزادسازی خرمشهر قهرمان در سالن ورزشی مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.
13960306
برگزاری نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در ممسنی استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین  جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در شهرستان ممسنی استان فارس روز چهارشنبه 96/3/3 مصادف با سالگرد آزادسازی خرمشهر قهرمان در سالن ورزشی مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.
13960306
افتتاحیه ایستگاه عرضه ماهی زنده امگا در شیراز
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر روز چهارشنبه مورخ 96/3/3 ساعت 19 طی مراسمی با حضور مسئولین کشوری، استانی ، آبزی پروران، مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردآبی فارس ایستگاه عرضه ماهی زنده امگاه وابسته به بخش خصوصی در شیراز افتتاح شد.
13960306
تکثیر طبیعی بیش از 11 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در رودخانه ها ی استان در قالب طرح مصوب اقتصاد مقاومتی شیل گذاری
به گزارش روابط عمومی شیلات ایران مدیرکل شیلات مازندران بااعلام این که یکی از ظرفیت های مهم شیلاتی استان وجود 22 رودخانه شیلاتی استان است که می توان با فراهم کردن شرایط تکثیربچه ماهی درآن به توسعه پایدار صیدو صیادی دردریا کمک شایانی کرد.
13960306
امضای تفاهم نامه پژوهشی فی مابین سازمان شیلات ایران، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور و پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به منظور فراهم آوردن زمینه همکاری های پژوهشی و بهره گیری از ظرفیت ها و تخصص های علمی و تحقیقاتی متقابل بین شیلات ایران ، موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور و پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران تفاهم نامه همکاری فوق در تاریخ 96/2/20 به امضای روسای مذکور رسید.
13960303
جلسه برنامه ریزی و بهره برداری حداکثری از فرصت آبگیری دریاچه هامون
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در مورخه 96/02/31 نشستی با هدف بهره برداری پایدار از فرصت آبگیری دریاچه هامون و مدیریت مخاطرات حاصل از خشک شدن دریاچه هامون با حضور مدیر کل محیط زیست استان، هیئت همراه، سیستانی مدیر کل شیلات استان (آبهای داخلی)، معاون امور آب سیستان و مسئولین اتحادیه تعاونی های صیادی و تشکل های مردمی به همراه رؤسای ادارات شیلات شهرستان های سیستان در محل این اداره کل برگزار شد. 
13960303
کسب رتبه برتر غرفه شیلات در نمایشگاه دستاوردهای سلامت استان

غرفه اداره کل شیلات گلستان، در نمایشگاه دستاوردهای سلامت، حائز رتبه برتر شد.

13960303
اون آبزی پروری اداره کل شیلات استان: ذخیره سازی بچه میگو در مجتمع پرورش میگو گمیشان همچنان ادامه دارد

معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان گفت: ذخیره سازی بچه میگو گونه وانامی در اراضی مجتمع پرورش میگو گمیشان که از تاریخ 21 اردیبهشت آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.

13960302
آینده روشن در روابط شیلاتی ایران و اوکراین
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران امروز سه شنیه مورخ 96/3/2 در دیدار سرگئی بوردیلیاک سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در محل سازمان شیلات ایران زمینه های همکاری شیلاتی دو کشور بررسی شد.
13960302
امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه): خرمشهر را خدا آزاد کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس در سوم خرداد 1361 هجری شمسی توسط رزمندگان اسلام صورت پذیرفت و پس از این پیروزی بزرگ امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با صدور پیامی فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد.
13960302
رشد رهاسازی بچه ماهیان سردآبی و گرم آبی در مزارع تکثیر استان مرکزی نسبت به سال 95
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در دو ماهه نخست سال جاری حدود 6 میلیون بچه ماهی سردآبی و گرمابی در واحدهای پرورش ماهی استان مرکزی رهاسازی شد. مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی با اشاره به این که این تعداد رهاسازی در 160 واحد آبزی پروری استان انجام شده است گفت: 
13960302
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران عنوان کرد؛ صادرات 14 هزار تن میگو/ سرانه مصرف آبزیان افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران حسن صالحی با اشاره به اینکه صادرات آبزیان همچنان صورت می گیرد گفت: بعد از مدت ها توانستیم صید فانوس ماهی را در دریای عمان افزایش دهیم.

13960302
تولید بالغ بر500 میلیون بچه میگو در هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از تولید بالغ بر500 میلیون بچه میگو در هرمزگان خبر داد.
13960302
برگزاري نشست مشترك يك روزه تغيير نام و رونمايي از تابلوي مراكز بازسازي ذخاير شمال كشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران بر پايه هماهنگي هاي به عمل آمده و با حضور معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران ، مدير كل و معاونين شيلات استان گيلان، مدير كل دفتر بازسازي و حفاظت از ذخاير ژنتيكي آبزيان شيلات ايران، رياست مؤسسه تحقيقات تاسماهيان و رؤساي مراكز بازسازي ذخاير شمال كشور در تاریخ 96/2/27  نشستي يك روزه به ميزباني مركز بازسازي ذخاير شهيد دكتر بهشتي در استان گيلان برگزار شد. 
13960301
سازمان شیلات ایران و اخذ مجوز بازنشر فصلنامه ترویجی آبزی پرور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مجوز بازنشر فصلنامه وزین آبزی پرور پس از حدود یک دهه وقفه در انتشار منظم آن پس از موافقت معاونت امور مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نام مدیر مسئولی دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران صادر شد.
13960227
تولید 9652 تن انواع آبزیان پرورشی در استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در راستای تحقق شعار سال و در راستای منویات مقام معظم رهبری 9652تن انواع گونه های ماهیان پرورشی در سال 1395 در استان فارس  تولید شده است. که شامل گونه های ماهی قزل آلای رنگین کمان ، انواع کپور ماهیان و ماهیان خاویاری می باشد. 
13960227
نقش راهبردی شیلات ایران، آبزی پروری و اجرای مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در قاب شبکه اول سیما
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با حضور دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی  استان قم در تاریخ 95/12/20و پیشنهاد ایشان مبنی بر تهیه برنامه تلویزیونی از نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در فعالیت های آبزی پروری این مهم روز سه شنبه 96/2/26 در استان قم محقق شد.

13960227
برگزاری نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با سالروز سوم خرداد ماه سالگرد آزادسازی خرمشهر قهرمان نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در استان فارس و در شهر ممسنی برگزار می شود.
13960227
گزارش تصویری آبزی پروری و نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در قاب شبکه اول سیما
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با حضور دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی  استان قم در تاریخ 95/12/20و پیشنهاد ایشان مبنی بر تهیه برنامه تلویزیونی از نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در فعالیت های آبزی پروری این مهم روز سه شنبه 96/2/26 در استان قم محقق شد.
13960226
گسترش همکاری های شیلاتی فی مابین ایران و آفریقای جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دكتر صالحي معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران باوایتهد سفیر آفریقای جنوبی در تهران دیدار و ضمن توفیق برای نامبرده در انجام ماموریتشان وبا توجه به سفر هیات اعزامی شیلات ایران به آن کشور،آمادگی شیلات ایران برای همکاری در موارد زیل را اعلام نمود:
13960226
جانمایی 900 عکس گزارش تصویری از جشنواره های طبخ آبزیان در استان های کشور در پایگاه اطلاع رسانی شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران از زمان برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی مورخ95/2/16 در دوره جدید تاکنون 900 عکس مرتبط در پایگاه اطلاع رسانی شیلات جانمایی شده است.
13960225
پرویزی استاندار خراسان جنوبی: باید زمینه های مصرف آبزيان در جامعه بيش از پيش فراهم شود
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران استاندارخراسان جنوبی در دیدار معاون وزیر جهاد کشاورزي و رئيس سازمان شيلات ایران با بيان اين مطلب، افزود: در حال حاضر مصرف آبزيان در استان و كشور نسبت به ميانگين مصرف در دنيا پايين است؛ از اين رو زمينه هاي مصرف آبزيان در جامعه بايد بيش از پيش فراهم شود.
13960223
با حمایت دولت یازدهم و سرمایه‌گذاری 400 میلیارد تومانی صیادان هرمزگان محقق شد؛ خرید شناورهای صیادی با هدف اشتغالزایی در نوار ساحلی جنوب کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران هم‌اکنون 60 فروند شناور مخصوص صید فانوس ماهیان در آب‌های حوزه هرمزگان  فعالیت دارند که 40 فروند از آنها در دولت تدبیر و امید به ناوگان صیادی اضافه شده است. 
13960223
برگزاری نخستین جلسه کمیته تخصصی ماهیان سردآبی و مصوبات آن
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جلسه کمیته تخصصی ماهیان سردآبی با حضور اعضای این کمیته در تاریخ 96/2/17 برگزار شد.
13960220
نشست دكتر صالحي معاون وزير ورئيس سازمان شيلات ايران با نماینده یو نیدو (UNIDO)
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در دیدار دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان با دکتر تومویوشی نماینده UNIDO سازمان ملل متحد موارد ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
13960220
نخستین نشست هماهنگی و توانمند سازی اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین نشست هماهنگی و توانمند سازی اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی استان فارس در سالن جلسات مدیریت شیلات با حضور اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی و تعاونی تامین نیاز ماهیان سردابی برگزار شد.
13960220
رهاسازی 200 هزار بجه ماهی گرم آبی در سدخاکی فداغ گراش فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با توجه به افزایش بارش ها در سال زراعی  95-96 در جنوب استان برخی از منابع آبی مجددا احیا شده اند.
13960220
بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان شیلات ایران از طرح ها و پروژه های شیلاتی اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان (آبهای داخلی)
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران حجت الاسلام والمسلمین وحیدی نژاد مسئول حوزه ولی فقیه در سازمان شیلات ایران در 96/2/11 برای دیدار و بازدید از طرح ها و پروژه های شیلاتی به اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان(آبهای داخلی) عزیمت نمود. 
13960219
تکذیب خبر اشتغال اتباع خارجی صنعت صید و صیادی کشور
بدینوسیله شورای اطلاع رسانی سازمان شیلات ایران نسب به خبر "اشغال اتباع ؟؟؟؟" در شناورها ی ماهیگیری...
13960218
اجرا شدن طرح مردمی و مشارکتی حمایت و حفاظت از مهاجرت و تکثیر طبیعی ماهیان رود کوچ دررودخانه خیرود کنار نوشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر رستمی مدیرکل شیلات مازندران خبرداد: برای نخستین باردر استان طرح مردمی و مشارکتی حمایت و حفاظت از مهاجرت و تکثیر طبیعی ماهیان رود کوچ دررودخانه خیرود کنار نوشهر اجرا شد.
13960218
گزارش تصویری برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان‌جنوبی در بیرجند
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران  شب گذشته (16 اردیبهشت ماه) در نخستین جشنواره طبخ آبزیان در بیرجند گفت: جهادکشاورزی وظیفه تامین غذا را بر عهده دارد و طی 3 سال گذشته 25 میلیون تن  به تولیدات غذایی ما اضافه شده است.
وی با بیان این که صادرات محصولات آبزی به 500 میلیون دلار رسیده، گفت: سال گذشته نخستین جشنواره غذاهای محلی را در اراک برگزار کردیم و امروز نیز بیست و سومین جشنواره را در خراسان‌جنوبی برگزار می‌کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به فواید مصرف آبزیان، تصریح کرد: محصولات آبزی غذای سلامتی برای کودکان، پیران، میانسالان و همه افراد است و برای داشتن مردمی سالم، باهوش، خلاق باید مصرف آبزیان را در سبد غذایی خود قرار دهیم.
دکتر صالحی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره نیز فرهنگ‌سازی در راستای مصرف غذاهای آبزی است تا بدین وسیله میزان سلامتی مردم جامعه نیز افزایش پیدا کند.
هاشم ولی‌پورمطلق، رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی نیز در ادامه جلسه با اشاره به اینکه محصولات آبزی تنها برای مکان‌های ساحلی و دریایی نیست، گفت: 1050 تن محصولات آبزی در سال گذشته در استان تولید شده است.
وی با اشاره به این که برای تولید محصولات آبزی نیاز به مصرف آب نیست، تصریح کرد: آب مجموعه بخش کشاورزی برای راه‌اندازی استخر استفاده می‌شود و استفاده بهینه از آب می‌شود.

13960218
گزارش تصویری بازدید معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران از قابلیت های آبزی پروری استان آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران  دکتر حسین عبدالحی با شرکت در جلسه ای با حضور نمایندگان تشکل ها و آبزی پروران در هتل مروارید ارومیه در یک فضای تخصصی نسبت به ارایه مسائل و درخواست آقایان صمیمانه پاسخ داد.
13960218
بررسی مسائل و مشکلات آبزی پروران استان آذربایجان غربی با حضور معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در سفر دو روزه معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران به منظور شرکت در مراسم سومین جشنواره طبخ آبزیان به ارومیه مسائل و مشکلات آبزی پروران این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
13960217
کارگاه آموزشی پرورش انوه و تولید تجاری صدف های خوارکی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران کارگاه آموزشی پرورش انبوه و تولید تجاری صدف های خوارکی روزهای 19-17 اردیبهشت ماه 1396 در بندرعباس برگزار می شود.
13960217
برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان‌جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران شب گذشته نخستین جشنواره طبخ آبزیان در بیرجند با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران و مسئولین استانی برگزار شد.
13960216
دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در دیدار با استاندار خراسان جنوبی در بیرجند : بیش از 400 میلیون دلار ارزآوری صادرات محصولات شیلاتی به خارج از کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز شنبه مورخ 96/2/16 ساعت 8/30 صبح به منظور شرکت در جشنواره طبخ آبزیان مدیریت امور شیلات و آبزیان خراسان جنوبی وارد فرودگاه بیرجند شد.
13960216
شرکت 40 نفرازبانوان شاغل ادارا ت شهرستانهای نورورویان در دوره آموزشی آشنایی با طبخ ماهی
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران عمرانی رئیس اداره شیلات شهرستان های محمود آباد و نور در محل برگزاری دوره آموزشی آشنایی به طبخ ماهی در رویان گفت:
13960216
طرح های خدماتی دولت الکترونیک در سازمان شیلات ایران
13960216
در نخستین جلسه کارگروه صید، بازسازی و حفاظت از ذخائر دریایی استان بررسی شد؛ تعیین اهداف و سیاستهای کلی کارگروه صید شیلات گلستان

نخستین جلسه کارگروه صید، بازسازی و حفاظت از ذخائر ماهیان دریایی استان، با حضور معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات و دیگر اعضای این کارگروه تشکیل شد.

13960213
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و موسسه توسعه کارآفرینی حکمت
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله کشور و در راستای اجرایی نمودن اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی در زیربخش شیلات و آبزیان، تفاهم نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و موسسه توسعه کارآفرینی حکمت منعقد شد.
13960212
ملاقات دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با محمود گس معاون وزیر دام و شیلات کشور اتیوپی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز سه شنبه 96/2/12 با محمود گس معاون وزیر دام و شیلات کشور اتیوپی دیدار نمود. در این ملاقات طرفین ضمن ابراز خرسندی از روابط میان دو کشور بر موارد زیر تاکید نمودند:
13960212
سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورخ 13 تا 23 اردیبهشت 96 در آزادراه خلیج فارس ، شهر آفتاب ، ساعت بازدید 10 تا 20 برگزار خواهد شد.
13960212
همایش غذای سالم، محیط زیست
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همایش غذای سالم، محیط زیست با تاکید برکشاورزی ارگانیک سالم و محیط های دوستدار محیط زیست و ساختمان های سبز همراه با تقدیر از پیشکسوتان و تولیدکنندگان محصولات ارگانیک کشور برگزار می شود.
13960211
دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران : مجموعه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران باید آیینه انعکاس تلاش های انجام شده شیلات در داخل و خارج کشور باشد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همکاران حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل به مناسبت فرخنده ایام شعبانیه، میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس (ع) و خجسته روز جانباز برای عرض تبریک در نشستی کوتاه و صمیمی با دکتر صالحی جانباز سرافراز دفاع مقدس، معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران ساعت 10  صبح امروز دوشنبه مورخ96/2/11در محل سازمان شیلات ایران دیدار و ملاقات نمودند.
13960211
برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جشنواره طبخ آبزیان روز شنبه 96/2/16 ساعت 19-17 در محل هتل بزرگ کوهستان واقع در بند امیرشاه بیرجند توسط مدیریت امور شیلات و آبزیان خراسان جنوبی  برگزار خواهد شد.
13960210
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در مراسم روز ملی خلیج فارس: توسعه صید فانوس ماهیان، تن ماهیان، آب های فرا سرزمینی و به کارگیری شناورهای پشتیبان، طرح های مهم توسعه شیلاتی در سواحل جنوب کشور است
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز یکشنبه 96/2/10 در همایش  "روز ملی خلیج فارس و ایده های نوین در توسعه سواحل جنوب کشور" با اعلام این خبر گفت:
13960210
گزارش تصویری برگزاری جشنواره طبخ آبزیان در مشهد مقدس جمعه مورخ 96/2/8
عکس ها : روابط عمومی سازمان شیلات ایران - عباس افشار
13960210
برگزاری سمینار تخصصی میگو در استان هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سیمنار تخصصی میگو، استراتژی پرورش میگو در ایران روز شنبه 16 اردیبهشت ماه 1396 در استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار ساحلی ،پژوهشکده خلیج فارس و دریای عمان، سالن آمفی تئاتر برگزار می شود.
13960209
بازدید نمایندگان کارگروه شیلاتی شورای حفظ حقوق بیت المال از اجرای طرح شیل گذاری دررودخانه های استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران یکی از طرح های مصوب و مهم اقتصاد مقاومتی در استان در بخش شیلات و آبزیان طرح تکثیر طبیعی ماهی به شیوه می باشد. 
13960209
برگزاری جشنواره غذای سالم دریایی در بندر بریس چابهار
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران جشنواره غذای سالم به مناسبت هفته سلامت با حضور مدیر کل شیلات استان سیستان و بلوچستان و تعدادی از مدیران و مسئولان بهداشت ، شیلات ، شورای اسلامی شهر بریس و مردم بندر بریس روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه سال جاری در بندر بریس برگزار شد.
13960209
بازدید مدیر کل شیلات چابهار از روند سایت پرورش میگوی رودیک
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه 1396 ، هدایت الله میرمرادزهی  مدیر کل شیلات چابهار به همراه مسئول روابط عمومی این اداره کل از آخرین وضعیت آماده سازی سایت پرورش میگوی رودیک دیدن نمودند.
13960209
بازدید مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان از وضعیت ذخیره سازی میگو در سایت پرورش میگوی گواتر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران  روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه 1396 هدایت الله میرمرادزهی مدیر کل شیلات استان به همراه معاون آبزی پروری و مسئول روابط عمومی این اداره کل از وضعیت آبگیری و ذخیره سازی میگو در مزارع سایت پرورش میگوی گواتر بازدید نمودند.
13960209
دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس خجسته باد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران روز دهم اردیبهشت ماه هر سال به نام روز ملی خلیج همیشه فارس است.
13960209
معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران در مشهد گفت: رشد سرانه مصرف آبزیان در کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران در مشهد گفت: سال 1391 سرانه مصرف آبزیان در ایران 7ونیم کیلوگرم در سال بود اما این میزان سال 1395 به 10 کیلو و 600 گرم افزایش یافت.
13960209
در نشست معاون آبزی پروری استان با کارشناس صندوق بیمه محصولات کشاورزی کشور عنوان شد؛ کاهش تعرفه بیمه و ایجاد شرایط تقسیط برای پرورش دهندگان میگو در استان
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان گفت: طی پی گیری متعدد از سوی ریاست محترم سازمان شیلات ایران در سال گذشته، کاهش تعرفه بیمه گذار و ایجاد شرایط تقسیط، در جهت افزایش راندمان محصول و سهولت کار پرورش دهندگان میگو، از سوی صندوق بیمه محصولات کشاورزی ایران مورد اجرا قرار خواهد گرفت
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری