آرشیو اخبار
از تاریخ تا تاریخ متن  
13960303
جلسه برنامه ریزی و بهره برداری حداکثری از فرصت آبگیری دریاچه هامون
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در مورخه 96/02/31 نشستی با هدف بهره برداری پایدار از فرصت آبگیری دریاچه هامون و مدیریت مخاطرات حاصل از خشک شدن دریاچه هامون با حضور مدیر کل محیط زیست استان، هیئت همراه، سیستانی مدیر کل شیلات استان (آبهای داخلی)، معاون امور آب سیستان و مسئولین اتحادیه تعاونی های صیادی و تشکل های مردمی به همراه رؤسای ادارات شیلات شهرستان های سیستان در محل این اداره کل برگزار شد. 
13960303
کسب رتبه برتر غرفه شیلات در نمایشگاه دستاوردهای سلامت استان

غرفه اداره کل شیلات گلستان، در نمایشگاه دستاوردهای سلامت، حائز رتبه برتر شد.

13960303
اون آبزی پروری اداره کل شیلات استان: ذخیره سازی بچه میگو در مجتمع پرورش میگو گمیشان همچنان ادامه دارد

معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان گفت: ذخیره سازی بچه میگو گونه وانامی در اراضی مجتمع پرورش میگو گمیشان که از تاریخ 21 اردیبهشت آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.

13960302
آینده روشن در روابط شیلاتی ایران و اوکراین
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران امروز سه شنیه مورخ 96/3/2 در دیدار سرهی بیردیلایک سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در محل سازمان شیلات ایران زمینه های همکاری شیلاتی دو کشور بررسی شد.
13960302
امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه): خرمشهر را خدا آزاد کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس در سوم خرداد 1361 هجری شمسی توسط رزمندگان اسلام صورت پذیرفت و پس از این پیروزی بزرگ امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با صدور پیامی فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد.
13960302
رشد رهاسازی بچه ماهیان سردآبی و گرم آبی در مزارع تکثیر استان مرکزی نسبت به سال 95
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در دو ماهه نخست سال جاری حدود 6 میلیون بچه ماهی سردآبی و گرمابی در واحدهای پرورش ماهی استان مرکزی رهاسازی شد. مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی با اشاره به این که این تعداد رهاسازی در 160 واحد آبزی پروری استان انجام شده است گفت: 
13960302
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران عنوان کرد؛ صادرات 14 هزار تن میگو/ سرانه مصرف آبزیان افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران حسن صالحی با اشاره به اینکه صادرات آبزیان همچنان صورت می گیرد گفت: بعد از مدت ها توانستیم صید فانوس ماهی را در دریای عمان افزایش دهیم.

13960302
تولید بالغ بر500 میلیون بچه میگو در هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از تولید بالغ بر500 میلیون بچه میگو در هرمزگان خبر داد.
13960302
برگزاري نشست مشترك يك روزه تغيير نام و رونمايي از تابلوي مراكز بازسازي ذخاير شمال كشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران بر پايه هماهنگي هاي به عمل آمده و با حضور معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران ، مدير كل و معاونين شيلات استان گيلان، مدير كل دفتر بازسازي و حفاظت از ذخاير ژنتيكي آبزيان شيلات ايران، رياست مؤسسه تحقيقات تاسماهيان و رؤساي مراكز بازسازي ذخاير شمال كشور در تاریخ 96/2/27  نشستي يك روزه به ميزباني مركز بازسازي ذخاير شهيد دكتر بهشتي در استان گيلان برگزار شد. 
13960301
سازمان شیلات ایران و اخذ مجوز بازنشر فصلنامه ترویجی آبزی پرور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مجوز بازنشر فصلنامه وزین آبزی پرور پس از حدود یک دهه وقفه در انتشار منظم آن پس از موافقت معاونت امور مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نام مدیر مسئولی دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران صادر شد.
13960227
تولید 9652 تن انواع آبزیان پرورشی در استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در راستای تحقق شعار سال و در راستای منویات مقام معظم رهبری 9652تن انواع گونه های ماهیان پرورشی در سال 1395 در استان فارس  تولید شده است. که شامل گونه های ماهی قزل آلای رنگین کمان ، انواع کپور ماهیان و ماهیان خاویاری می باشد. 
13960227
نقش راهبردی شیلات ایران، آبزی پروری و اجرای مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در قاب شبکه اول سیما
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با حضور دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی  استان قم در تاریخ 95/12/20و پیشنهاد ایشان مبنی بر تهیه برنامه تلویزیونی از نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در فعالیت های آبزی پروری این مهم روز سه شنبه 96/2/26 در استان قم محقق شد.

13960227
برگزاری نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با سالروز سوم خرداد ماه سالگرد آزادسازی خرمشهر قهرمان نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در استان فارس و در شهر ممسنی برگزار می شود.
13960227
گزارش تصویری آبزی پروری و نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در قاب شبکه اول سیما
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همزمان با حضور دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی  استان قم در تاریخ 95/12/20و پیشنهاد ایشان مبنی بر تهیه برنامه تلویزیونی از نقش مکانیزاسیون در صرفه جویی آب در فعالیت های آبزی پروری این مهم روز سه شنبه 96/2/26 در استان قم محقق شد.
13960226
گسترش همکاری های شیلاتی فی مابین ایران و آفریقای جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دكتر صالحي معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران باوایتهد سفیر آفریقای جنوبی در تهران دیدار و ضمن توفیق برای نامبرده در انجام ماموریتشان وبا توجه به سفر هیات اعزامی شیلات ایران به آن کشور،آمادگی شیلات ایران برای همکاری در موارد زیل را اعلام نمود:
13960226
جانمایی 900 عکس گزارش تصویری از جشنواره های طبخ آبزیان در استان های کشور در پایگاه اطلاع رسانی شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران از زمان برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان و غذاهای دریایی مورخ95/2/16 در دوره جدید تاکنون 900 عکس مرتبط در پایگاه اطلاع رسانی شیلات جانمایی شده است.
13960225
پرویزی استاندار خراسان جنوبی: باید زمینه های مصرف آبزيان در جامعه بيش از پيش فراهم شود
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران استاندارخراسان جنوبی در دیدار معاون وزیر جهاد کشاورزي و رئيس سازمان شيلات ایران با بيان اين مطلب، افزود: در حال حاضر مصرف آبزيان در استان و كشور نسبت به ميانگين مصرف در دنيا پايين است؛ از اين رو زمينه هاي مصرف آبزيان در جامعه بايد بيش از پيش فراهم شود.
13960223
با حمایت دولت یازدهم و سرمایه‌گذاری 400 میلیارد تومانی صیادان هرمزگان محقق شد؛ خرید شناورهای صیادی با هدف اشتغالزایی در نوار ساحلی جنوب کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران هم‌اکنون 60 فروند شناور مخصوص صید فانوس ماهیان در آب‌های حوزه هرمزگان  فعالیت دارند که 40 فروند از آنها در دولت تدبیر و امید به ناوگان صیادی اضافه شده است. 
13960223
برگزاری نخستین جلسه کمیته تخصصی ماهیان سردآبی و مصوبات آن
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جلسه کمیته تخصصی ماهیان سردآبی با حضور اعضای این کمیته در تاریخ 96/2/17 برگزار شد.
13960220
نشست دكتر صالحي معاون وزير ورئيس سازمان شيلات ايران با نماینده یو نیدو (UNIDO)
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در دیدار دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان با دکتر تومویوشی نماینده UNIDO سازمان ملل متحد موارد ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
13960220
نخستین نشست هماهنگی و توانمند سازی اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی استان فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین نشست هماهنگی و توانمند سازی اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی استان فارس در سالن جلسات مدیریت شیلات با حضور اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های تکثیر و پرورش ماهی و تعاونی تامین نیاز ماهیان سردابی برگزار شد.
13960220
رهاسازی 200 هزار بجه ماهی گرم آبی در سدخاکی فداغ گراش فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با توجه به افزایش بارش ها در سال زراعی  95-96 در جنوب استان برخی از منابع آبی مجددا احیا شده اند.
13960220
بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان شیلات ایران از طرح ها و پروژه های شیلاتی اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان (آبهای داخلی)
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران حجت الاسلام والمسلمین وحیدی نژاد مسئول حوزه ولی فقیه در سازمان شیلات ایران در 96/2/11 برای دیدار و بازدید از طرح ها و پروژه های شیلاتی به اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان(آبهای داخلی) عزیمت نمود. 
13960219
تکذیب خبر اشتغال اتباع خارجی صنعت صید و صیادی کشور
بدینوسیله شورای اطلاع رسانی سازمان شیلات ایران نسب به خبر "اشغال اتباع ؟؟؟؟" در شناورها ی ماهیگیری...
13960218
اجرا شدن طرح مردمی و مشارکتی حمایت و حفاظت از مهاجرت و تکثیر طبیعی ماهیان رود کوچ دررودخانه خیرود کنار نوشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر رستمی مدیرکل شیلات مازندران خبرداد: برای نخستین باردر استان طرح مردمی و مشارکتی حمایت و حفاظت از مهاجرت و تکثیر طبیعی ماهیان رود کوچ دررودخانه خیرود کنار نوشهر اجرا شد.
13960218
گزارش تصویری برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان‌جنوبی در بیرجند
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران  شب گذشته (16 اردیبهشت ماه) در نخستین جشنواره طبخ آبزیان در بیرجند گفت: جهادکشاورزی وظیفه تامین غذا را بر عهده دارد و طی 3 سال گذشته 25 میلیون تن  به تولیدات غذایی ما اضافه شده است.
وی با بیان این که صادرات محصولات آبزی به 500 میلیون دلار رسیده، گفت: سال گذشته نخستین جشنواره غذاهای محلی را در اراک برگزار کردیم و امروز نیز بیست و سومین جشنواره را در خراسان‌جنوبی برگزار می‌کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به فواید مصرف آبزیان، تصریح کرد: محصولات آبزی غذای سلامتی برای کودکان، پیران، میانسالان و همه افراد است و برای داشتن مردمی سالم، باهوش، خلاق باید مصرف آبزیان را در سبد غذایی خود قرار دهیم.
دکتر صالحی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره نیز فرهنگ‌سازی در راستای مصرف غذاهای آبزی است تا بدین وسیله میزان سلامتی مردم جامعه نیز افزایش پیدا کند.
هاشم ولی‌پورمطلق، رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی نیز در ادامه جلسه با اشاره به اینکه محصولات آبزی تنها برای مکان‌های ساحلی و دریایی نیست، گفت: 1050 تن محصولات آبزی در سال گذشته در استان تولید شده است.
وی با اشاره به این که برای تولید محصولات آبزی نیاز به مصرف آب نیست، تصریح کرد: آب مجموعه بخش کشاورزی برای راه‌اندازی استخر استفاده می‌شود و استفاده بهینه از آب می‌شود.

13960218
گزارش تصویری بازدید معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران از قابلیت های آبزی پروری استان آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران  دکتر حسین عبدالحی با شرکت در جلسه ای با حضور نمایندگان تشکل ها و آبزی پروران در هتل مروارید ارومیه در یک فضای تخصصی نسبت به ارایه مسائل و درخواست آقایان صمیمانه پاسخ داد.
13960218
بررسی مسائل و مشکلات آبزی پروران استان آذربایجان غربی با حضور معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در سفر دو روزه معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران به منظور شرکت در مراسم سومین جشنواره طبخ آبزیان به ارومیه مسائل و مشکلات آبزی پروران این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
13960217
کارگاه آموزشی پرورش انوه و تولید تجاری صدف های خوارکی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران کارگاه آموزشی پرورش انبوه و تولید تجاری صدف های خوارکی روزهای 19-17 اردیبهشت ماه 1396 در بندرعباس برگزار می شود.
13960217
برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان‌جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران شب گذشته نخستین جشنواره طبخ آبزیان در بیرجند با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران و مسئولین استانی برگزار شد.
13960216
دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در دیدار با استاندار خراسان جنوبی در بیرجند : بیش از 400 میلیون دلار ارزآوری صادرات محصولات شیلاتی به خارج از کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز شنبه مورخ 96/2/16 ساعت 8/30 صبح به منظور شرکت در جشنواره طبخ آبزیان مدیریت امور شیلات و آبزیان خراسان جنوبی وارد فرودگاه بیرجند شد.
13960216
شرکت 40 نفرازبانوان شاغل ادارا ت شهرستانهای نورورویان در دوره آموزشی آشنایی با طبخ ماهی
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران عمرانی رئیس اداره شیلات شهرستان های محمود آباد و نور در محل برگزاری دوره آموزشی آشنایی به طبخ ماهی در رویان گفت:
13960216
طرح های خدماتی دولت الکترونیک در سازمان شیلات ایران
13960216
در نخستین جلسه کارگروه صید، بازسازی و حفاظت از ذخائر دریایی استان بررسی شد؛ تعیین اهداف و سیاستهای کلی کارگروه صید شیلات گلستان

نخستین جلسه کارگروه صید، بازسازی و حفاظت از ذخائر ماهیان دریایی استان، با حضور معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات و دیگر اعضای این کارگروه تشکیل شد.

13960213
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و موسسه توسعه کارآفرینی حکمت
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه 20 ساله کشور و در راستای اجرایی نمودن اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی در زیربخش شیلات و آبزیان، تفاهم نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و موسسه توسعه کارآفرینی حکمت منعقد شد.
13960212
ملاقات دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با محمود گس معاون وزیر دام و شیلات کشور اتیوپی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز سه شنبه 96/2/12 با محمود گس معاون وزیر دام و شیلات کشور اتیوپی دیدار نمود. در این ملاقات طرفین ضمن ابراز خرسندی از روابط میان دو کشور بر موارد زیر تاکید نمودند:
13960212
سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورخ 13 تا 23 اردیبهشت 96 در آزادراه خلیج فارس ، شهر آفتاب ، ساعت بازدید 10 تا 20 برگزار خواهد شد.
13960212
همایش غذای سالم، محیط زیست
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همایش غذای سالم، محیط زیست با تاکید برکشاورزی ارگانیک سالم و محیط های دوستدار محیط زیست و ساختمان های سبز همراه با تقدیر از پیشکسوتان و تولیدکنندگان محصولات ارگانیک کشور برگزار می شود.
13960211
دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران : مجموعه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران باید آیینه انعکاس تلاش های انجام شده شیلات در داخل و خارج کشور باشد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران همکاران حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل به مناسبت فرخنده ایام شعبانیه، میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس (ع) و خجسته روز جانباز برای عرض تبریک در نشستی کوتاه و صمیمی با دکتر صالحی جانباز سرافراز دفاع مقدس، معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران ساعت 10  صبح امروز دوشنبه مورخ96/2/11در محل سازمان شیلات ایران دیدار و ملاقات نمودند.
13960211
برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جشنواره طبخ آبزیان روز شنبه 96/2/16 ساعت 19-17 در محل هتل بزرگ کوهستان واقع در بند امیرشاه بیرجند توسط مدیریت امور شیلات و آبزیان خراسان جنوبی  برگزار خواهد شد.
13960210
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در مراسم روز ملی خلیج فارس: توسعه صید فانوس ماهیان، تن ماهیان، آب های فرا سرزمینی و به کارگیری شناورهای پشتیبان، طرح های مهم توسعه شیلاتی در سواحل جنوب کشور است
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران امروز یکشنبه 96/2/10 در همایش  "روز ملی خلیج فارس و ایده های نوین در توسعه سواحل جنوب کشور" با اعلام این خبر گفت:
13960210
گزارش تصویری برگزاری جشنواره طبخ آبزیان در مشهد مقدس جمعه مورخ 96/2/8
عکس ها : روابط عمومی سازمان شیلات ایران - عباس افشار
13960210
برگزاری سمینار تخصصی میگو در استان هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سیمنار تخصصی میگو، استراتژی پرورش میگو در ایران روز شنبه 16 اردیبهشت ماه 1396 در استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار ساحلی ،پژوهشکده خلیج فارس و دریای عمان، سالن آمفی تئاتر برگزار می شود.
13960209
بازدید نمایندگان کارگروه شیلاتی شورای حفظ حقوق بیت المال از اجرای طرح شیل گذاری دررودخانه های استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران یکی از طرح های مصوب و مهم اقتصاد مقاومتی در استان در بخش شیلات و آبزیان طرح تکثیر طبیعی ماهی به شیوه می باشد. 
13960209
برگزاری جشنواره غذای سالم دریایی در بندر بریس چابهار
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران جشنواره غذای سالم به مناسبت هفته سلامت با حضور مدیر کل شیلات استان سیستان و بلوچستان و تعدادی از مدیران و مسئولان بهداشت ، شیلات ، شورای اسلامی شهر بریس و مردم بندر بریس روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه سال جاری در بندر بریس برگزار شد.
13960209
بازدید مدیر کل شیلات چابهار از روند سایت پرورش میگوی رودیک
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه 1396 ، هدایت الله میرمرادزهی  مدیر کل شیلات چابهار به همراه مسئول روابط عمومی این اداره کل از آخرین وضعیت آماده سازی سایت پرورش میگوی رودیک دیدن نمودند.
13960209
بازدید مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان از وضعیت ذخیره سازی میگو در سایت پرورش میگوی گواتر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران  روز دوشنبه مورخ 4 اردیبهشت ماه 1396 هدایت الله میرمرادزهی مدیر کل شیلات استان به همراه معاون آبزی پروری و مسئول روابط عمومی این اداره کل از وضعیت آبگیری و ذخیره سازی میگو در مزارع سایت پرورش میگوی گواتر بازدید نمودند.
13960209
دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس خجسته باد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران روز دهم اردیبهشت ماه هر سال به نام روز ملی خلیج همیشه فارس است.
13960209
معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران در مشهد گفت: رشد سرانه مصرف آبزیان در کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران در مشهد گفت: سال 1391 سرانه مصرف آبزیان در ایران 7ونیم کیلوگرم در سال بود اما این میزان سال 1395 به 10 کیلو و 600 گرم افزایش یافت.
13960209
در نشست معاون آبزی پروری استان با کارشناس صندوق بیمه محصولات کشاورزی کشور عنوان شد؛ کاهش تعرفه بیمه و ایجاد شرایط تقسیط برای پرورش دهندگان میگو در استان
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان گفت: طی پی گیری متعدد از سوی ریاست محترم سازمان شیلات ایران در سال گذشته، کاهش تعرفه بیمه گذار و ایجاد شرایط تقسیط، در جهت افزایش راندمان محصول و سهولت کار پرورش دهندگان میگو، از سوی صندوق بیمه محصولات کشاورزی ایران مورد اجرا قرار خواهد گرفت
13960209
جذب اعتبار مرمت و بهسازی بخش های فرسوده صیادی اسکله باهنر هرمزگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان به همراه مدیرکل دفتر توسعه و مدیریت بنادر ماهیگیری شیلات ایران، رئیس گروه مرکزی بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و جمعی از کارشناسان شیلات از بنادر صیادی پشت شهر،بندر باهنر و اسکله کشتی سازی هرمزگان بازدید کردند.
13960206
برگزاری دوره آموزشی آشنائی با روش های طبخ ماهی در قائمشهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رئیس اداره شیلات شهرستان قائمشهرگفت: به منظور ترویج فرهنگ آبزی مصرفی در جامعه و نیز با توجه به اهمیت ماهی در سلامت و شادابی افراد و نقش موثر آن در جلوگیری از بسیاری از بیماری ها و درراستای سیاست های شیلات ایران و استان  برای افزایش سرانه مصرف ماهی درجامعه ، یک دوره آموزشی آشنائی با روش های طبخ ماهی دراین شهرستان برگزار شد. 
13960206
گزارش تصویری سومین جشنواره طبخ آبزیان در ارومیه
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سومین جشنواره استانی طبخ آبزیان در شب فرخنده عید مبعث رسول اکرم (ص( و با حضور جمعی از مسئولین کشوری، استانی و خانواده و بانوان شرکت کننده در تاریخ دوشنبه96/2/4در محل پارک جنگلی شهر ارومیه برگزار شد.
13960206
سومین جشنواره طبخ آبزیان در ارومیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سومین جشنواره استانی طبخ آبزیان در شب فرخنده عید مبعث رسول اکرم (ص) و با حضور جمعی از مسئولین کشوری، استانی و خانواده و بانوان شرکت کننده در تاریخ دوشنبه 96/2/4 در محل پارک جنگلی شهر ارومیه برگزار شد.
13960206
مدیر کل شیلات مازندران ارزش اقتصادی صید امسال را 58 میلیارد تومان اعلام کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات مازندران گفت : مهلت صید ماهیان استخوانی از دریای خزر در 96/1/31 به پایان رسید وحدود 4 هزار صیاد از 53 شرکت تعاونی پره از 17 مهر ماه 95 موفق شدند 2 هزار و 353 تن انواع ماهیان استخوانی را صید و روانه بازار مصرف نمایند که نسبت به مدت مشابه فصل صید دوره قبل از نظر وزنی 2 درصد افزایش داشته است. 
13960206
برگزاری دوره آموزشی طبخ ماهی درشهرستان چالوس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رئیس اداره شیلات شهرستان نوشهر و چالوس گفت: آموزش و تنوع در شیوه های طبخ ماهی به منظور افزایش سرانه مصرف ماهی درجامعه یکی از اهداف و سیاست های شیلات مازندران است و در این راستا یک دوره آموزشی آشنایی با طبخ ماهی در شهرستان چالوس برگزارشد.
13960202
مدیر کل شیلات گلستان در نشست با دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی: پرورش ماهی در پن ظرفیتی منحصربفرد در استان گلستان است

مدیر کل شیلات گلستان گفت: تولید ماهی در پن، به دلیل کم عمق بودن سواحل استان، ظرفیتی منحصربفرد است که هیچ کدام از استانهای شمالی و جنوبی از آن بهره مند نیستند.

13960202
گزارش تصویری نخستین جشنواره طبخ آبزیان در کرمان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جشنواره طبخ آبزیان درکرمان روز پنج شنبه 96/1/31 در محل دبیرستان دخترانه فلسطین ناحیه یک آموزش و پرورش شهر کرمان برگزار شد.


13960202
نخستین جشنواره طبخ آبزیان درکرمان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جشنواره طبخ آبزیان درکرمان روز پنج شنبه96/1/31 در محل دبیرستان دخترانه فلسطین ناحیه یک آموزش و پرورش شهر کرمان برگزار شد.
13960130
گزارش تصویری هیت روسی که برای شرکت در اجلاس هشتم کمیسیون مشترک شیلاتی ایران و روسیه به کشورمان سفر کرده بود در دومین روز اقامت خود از مراکز ماهی سرای کرج، شرکت میکال ماهی و شرکت مارین بازید به عمل آورد.
 گفتنی است 2 شرکت اخیر از مراکز عمل آوری و فرآوری آبزیان می باشند و مرکز ماهی سرای کرج تولید کننده ماهیان قزل آلا و سالمون می باشد.
13960130
صادرات 322 تن انواع آبزیان از آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر شیلات و امور آبزیان آذربایجان غربی گفت: سال گذشته 322 تن انواع آبزیان تولید این استان شامل بچه ماهی، شاه میگو و ماهی به ارزش یک میلیون و 650 هزار دلار به کشورهای جمهوری آذربایجان، عراق و ارمنستان صادر شده است.
13960130
مدیر کل شیلات گلستان خبر داد؛ رشد 36 درصدی اعتبارات تملک دارایی شیلات در سال 95

مدیر شیلات گلستان با اشاره به ارتقا مناسب استان در زمینه های مختلف شیلاتی اظهار کرد: در سال 95 اعتبارات تملک دارایی شیلات گلستان با 7/36 درصد رشد به 67666 میلیون ریال رسیده است.

13960130
شناسایی صیادان غیر مجاز توسط نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان

با تلاش نیروهای یگان حفاظت شیلات استان، چند تن از صیادان غیر مجاز در آبهای استان شناسایی و دستگیر شدند.

13960129
امضای یادداشت تفاهم همکاری های شیلاتی ایران و روسیه
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران صورتجلسه هشتمین اجلاس کمیسیون مشترک  شیلاتی  جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه به امضای طرفین رسید. 
13960128
مراسم زنگ کارگری (کلنگ زنی) فاز نخست احداث شهرک شیلاتی ویژه پرورش ماهیان خاویاری در شهرستان تالش با حضور استاندار گیلان
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مراسم زنگ کارگری (کلنگ زنی ) عملیات اجرایی فاز نخست احداث شهرک شیلاتی ویژه پرورش ماهیان خاویاری توسط شركت خاويار تاس ماهي كاسپين تالش عصر يكشنبه 96/1/27 با حضور  محمد علی نجفی استاندار گیلان، شعبانی مدیر کل شیلات گيلان و جمعی از مسئولان محلی و مردم در محل سواحل خطبه سرا و روستای کشلی انجام شد. 
13960128
شیلات ایران میزبان برگزاری اجلاس هشتم کمیسیون مشترک شیلاتی ایران و روسیه در تهران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران هشتمین اجلاس کمیسیون مشترک شیلاتی ایران و روسیه امروز دوشنبه 96/1/28 در محل سازمان شیلات ایران و به مدت دو روز در حال برگزاری است. 
13960128
برگزاری جشنواره طبخ آبزیان و ترویج آبزی مصرفی در گیلان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران جشنواره طبخ آبزیان و ترویج آبزی مصرفی با عنوان " جشنواره عرضه و مصرف آبزیان " توسط اداره کل شیلات گیلان برگزار خواهد شد.
13960128
تولید آبزیان در زنجان طی سال 95، 24 درصد بیش از هدفگذاری ها بود

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر شیلات و امور آبزیان استان زنجان گفت: میزان تولید آبزیان در این استان طی سال 95، 13 هزار و 693 تن بود که این میزان نسبت به هدفگذاری ها، 24 درصد افزایش داشت.

13960128
زمین های حاشیه رودخانه قزل اوزن برای پرورش ماهی اجاره داده می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر شیلات و امور آبزیان استان زنجان گفت: زمین های حاشیه رودخانه قزل اوزن در این استان برای پرورش آبزیان و اشتغالزایی در این حوزه اجاره داده می شود.
13960127
مدیریت شیلات و امور آبزیان آذربایجان غربی و برگزاری سومین جشنواره طبخ آبزیان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سومین جشنواره طبخ آبزیان روز دوشنبه 96/2/4از ساعت 14 تا 16 در پارک جنگلی و محل نمایشگاه های بین المللی ارومیه برگزار خواهد شد.
13960127
برگزاری جشنواره طبخ آبزیان و نمایشگاه عرضه محصولات شیلاتی در مشهد
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران جشنواره طبخ آبزیان و نمایشگاه عرضه محصولات شیلاتی طی روزهای  8-4 اردیبهشت ماه 1396 در پارک ملت مشهد برگزار خواهد شد.
13960127
تصویب 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 36 به فعالیت های شیلاتی گلستان

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون برنامه ریزی و منابع اداره کل شیلات گلستان گفت: 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 36 قانون اصلاح قانون بودجه سال 95، به منظور اجرا و تکمیل زیرساخت ها و عملیات های زیر بنایی مشترک مجتمع پرورش میگو گمیشان، به اداره کل شیلات استان تخصیص یافته است.

13960127
تمدید صید ماهیان استخوانی تا پایان فروردین ماه در استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات استان مازندران از تمدید زمان صید پره در استان تا پایان ماه جاری خبر داد و گفت:با نظر کارشناسان وبراساس تصمیمات کمیته مدیریت صیدسازمان شیلات ایران  به علت برودت هوا و شرایط جوی زمان پایان فصل صید امسال پایان فروردین ماه اعلام شده است.

13960127
ابلاغ آیین نامه ایجاد مراکز تفریخ و پرورش بچه ماهی

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران آیین نامه ایجاد مراکز تفریخ و پرورش بچه ماهی با دستور معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران به منظور اجراء ابلاغ شد.

13960126
گزارش تصویری نشست مقدماتی برگزاری جشنواره طبخ آبزیان در ارومیه
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نشست مقدماتی جشنواره طبخ آبزیان در ارومیه روز چهارشنبه 96/1/23 در محل سازمان شیلات استان برگزار شد.
13960126
تصویب 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 36 به فعالیت های شیلاتی گلستان

معاون برنامه ریزی و منابع اداره کل شیلات گلستان گفت: 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 36 قانون اصلاح قانون بودجه سال 95، در جهت اجرا و تکمیل زیرساختها و عملیاتهای زیر بنایی مشترک مجتمع پرورش میگو گمیشان، به اداره کل شیلات استان تخصیص یافته است.

13960126
شیلات کرمان و برگزاری نخستین جشنواره طبخ آبزیان

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین جشنواره طبخ آبزیان 96/1/31 در شهر کرمان برگزار می شود.

13960126
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: پرورش ماهی در قفس،کشت گلخانه ای و گیاهان دارویی ظرفیت های بخش کشاورزی برای افزایش تولید و اشتغال در کشور
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه گزارش استانداران و وزرا از اجرای اقتصاد مقاومتی در سال 95 بیانگر آن است که در پرتو اقتصاد مقاومتی سال 95 بدون اغراق، سالی درخشان برای اقتصاد کشور بوده است، گفت: متاسفانه گویا اطلاع رسانی خوب انجام نمی شود چرا که کسانی که بدهکار کشور و ملت هستند، امروز طلبکار شده اند و گویا زمانی که دولت را تحویل داده اند دوران مشعشع با شاخص های اقتصادی بسیار عالی بوده و اکنون این شاخص ها منفی شده است که طلبکار صحبت می کنند.
13960123
رییس جمهور در سفر به استان مازندران عنوان کرد: تلاش کارآفرینان بخش کشاورزی مازندران قابل تقدیر است/ وزارتخانه های نیرو، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برای تجهیز اراضی و فناوری‌های مدرن مشارکت کنند/ زمینه برای صادرات انواع محصولات کشاورزی فراهم است

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رییس جمهوری با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه اقتصادی و ایجاد نشاط در میان مردم، اظهار داشت: رفع دغدغه ها برای سرمایه‌گذاری و آینده‌نگری بسیار مهم است. کاری که دولت تدبیر و امید انجام داد در یک جمله خلاصه می‌شود و اینکه امید مردم به آینده کشور و نظام در جهت مادی و معنوی افزایش پیدا کرده است و آینده را روشن‌تر می‌بینند.

13960121
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران : شاخص مهم تولید و اشتغال سرمایه گذاری است / 400 میلیون دلار صادرات محصولات شیلاتی در سال 1395 توسط صادرکنندگان آبزیان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران با اعلام این مطلب افزود: این صادرات مطلوب محصولات شیلاتی در سال 1395 در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است
13960121
گزارش تصویری نشست سراسری شورای هماهنگی مدیران شیلات در سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین نشست سراسری شورای هماهنگی مدیران شیلات ایران در سال جدید به ریاست دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران روز یکشنبه 96/1/20 در محل آمفی تئاتر سازمان شیلات ایران برگزار شد.
13960121
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران مطرح کرد: نیاز 8 هزار میلیارد تومانی برای تولید ۲۰۰ هزار تن ماهی در قفس

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با اعلام این خبر افزود: برای تولید ۲۰۰ هزار تن ماهی در قفس ظرف برنامه ششم توسعه به هشت هزار میلیارد تومان تسهیلات و دو تا چهار هزار میلیارد تومان آورده بخش خصوصی نیاز است. 


13960121
سازمان شیلات ایران پیشتاز در پخش برنامه های تلویزیونی سیما در سال 1396
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با نگاهی به پخش برنامه های تلویزیونی سیما، با پخش چهار برنامه تلویزیونی در هفته جاری سازمان شیلات ایران پیشتاز و درصدر سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته از تعداد و تنوع برنامه های سیما برخوردار است:
13960119
برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزی شیلات مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در این مراسم که روز چهارشنبه 96/1/16 در سالن اجتماعات این اداره کل در بابلسر با حضور فرمانده دریابانی استان، فرمانده یگان حفاظت منابع منابع آبزی شیلات ایران،  مدیرکل شیلات  ومعاونین و فرماندهان پایگاه های حفاظت منابع آبزی برگزارشد.  
13960119
اداره کل شیلات لرستان پیشگام در آغاز عملیات احداث طرح های شیلاتی اشتغال زا در کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران عملیات اجرایی احداث مجتمع پرورش ماهی خاویاری روستای چم گز روز پنج شنبه 96/1/17 در پلدختر لرستان آغاز شد. در این مراسم که دکتر معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مهندس بازوند استاندار لرستان ، کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، مرادی معاون آبزی پروری اداره کل شیلات لرستان، فرماندار پلدختر ، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و جمعی از مسئولان محلی و مدیران اداره کل شیلات استان نیز حضور داشتند عملیات اجرایی  مجتمع پرورش ماهی روستای چم‌گز از توابع شهرستان پلدختر با مراسم زنگ کارگری (کلنگ زنی) به طور رسمی شروع شد.

13960116
تمدید فصل صید ماهیان استخوانی تا بیست و پنجم فروردین 1396
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مختار آخوندی مدیرکل امورصید و صیادی سازمان شیلات ایران گفت: از شروع فصل صید ماهیان استخوانی  تا مورخ 10/1/1396 ، 4431 تن از انواع ماهیان استخوانی با 36 هزار مرتبه پره کشی توسط 120 شرکت تعاونی صیادی پره در استان های شمالی کشور صید شد که این میزان صید در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 3 درصد کاهش همراه بود و صید ماهی سفید نیز کاهش 23 درصدی را نشان می دهد، 58 درصد از کل صید ماهی سفید، 37 درصد ماهی کفال و 5 درصد سایر گونه ها بوده است و از کل میزان صید 45 درصد سهم استان گیلان، 48 درصد مازندران و 6 درصد سهم استان گلستان بوده است.
13960115
نخستین نشست سراسری و کشوری شورای هماهنگی مدیران سازمان شیلات ایران در سال 1396

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران نخستین نشست سراسری و کشوری شورای هماهنگی مدیران سازمان شیلات ایران  روز یکشنبه 96/1/20 در محل سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار خواهد شد.

13960115
در ابتدای سال «اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال» و به همت شیلات هرمزگان رقم خورد: تولید بالغ بر 70 میلیون قطعه بچه میگو تاکنون

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات هرمزگان از تولید بالغ بر 70 میلیون قطعه بچه میگو در راستای فعالیت های تکثیر و پرورش میگو سال 96  تاکنون خبر داد.

13960114
رشد 54 درصدی آبزی پروری استان مرکزی طی پنج سال گذشته

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رشد 54 درصدی آبزی پروری استان در سال 95 نسبت به سال 90 که در واقع رشد آبزی پروری در سال پایانی برنامه پنجم توسعه نسبت به سال اول این برنامه می باشد , نشان می دهد که مدیریت شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی علیرغم محدودیت های منابع آبی در این چند سال اخیر از این  محدودیت ها به عنوان یک فرصت استفاده نموده و توانسته است با ترویج آبزی پروری در منابع آبی مورد استفاده در بخش کشاورزی سهم مناسبی را برای ایجاد اشتغال , افزایش درآمد روستایی و تولید غذای سالم با تولید 3156 تن انواع آبزیان پرورشی در سال 95 به خود اختصاص دهد.

13960114
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور: افزایش استفاده از گوشت سفید – ماهی – برای سلامت مردم حائز اهمیت است
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت مردم ایران قدردان توفیقات کشاورزان سراسر ایران هستند/ فناوری اطلاعات می‌تواند به تولید از مزرعه تا سفره مردم دقیق کمک کند/ طرح روستای بدون بیکار در همه مناطق کشور باید آغاز شود.
13960114
بازدید دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیات همراه از مرکز پرورش ماهیان زینتی آبزیان ستاره آسیای رباط کریم
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:استفاده از ظرفیت های کشاورزی برای افزایش تولید و تامین امنیت غذایی کشور/ توسعه گیاهان دارویی،کشت گلخانه ای و پرورش ماهی در قفس از برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در اقتصاد مقاومتی است.
13960109
برای نخستین بار در کشور؛ تکثیر طبیعی بچه ماهی «کُلمه» در رودخانه قره سو انجام می شود

مدیر کل شیلات گلستان با اشاره به اهمیت تکثیر ماهیان استخوانی در استان اظهار کرد: برای نخستین بار در کشور تکثیر طبیعی بچه ماهی کُلمه در مسیر رودخانه قره سو، که پیشتر محل تکثیر طبیعی این ماهی بوده است، انجام می شود.

13960107
انتصاب در اداره کل شیلات گلستان

طی حکمی از سوی مدیر حراست سازمان شیلات ایران، حسن امیرخانلو به سمت سرپرست حراست اداره کل شیلات گلستان منصوب شد و از زحمات نورالله حسام، مسئول سابق اداره حراست شیلات گلستان  تقدیر و تشکر به عمل آمد.

13960106
توسط صیادان بندرلنگه صورت گرفت: نجات کوسه نهنگ سه تنی توسط صیادان شهرستان بندر لنگه
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از نجات کوسه نهنگ سه تنی توسط صیادان شهرستان بندر لنگه از مرگ با کمک یگان حفاظت منابع آبزی شیلات هرمزگان و دریابانی استان خبر داد.
13960106
اداره کل شیلات مازندران و جذب 80 میلیارد ریال از مرکز مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیرکل شیلات مازندران با اعلام این مطلب در شهرستان بابلسرگفت:
13960106
به مناسبت سال جدید صورت گرفت: عرضه مستقیم آبزیان تازه با 10الی 30 درصد تخفیف در بازار ماهی شیلات بندرعباس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مدیر کل شیلات هرمزگان از عرضه مستقیم آبزیان تازه  با 10الی 30 درصد تخفیف در بازار ماهی شیلات هرمزگان تا پانزدهم فروردین ماه سال 1396خبر داد.
13960105
دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران: اشتغال زایی بالا با ظرفیت بهره برداری از فاز نخست شهرک صنعتی ماهیان زینتی راوند کاشان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران مراسم زنگ کارگری (کلنگ زنی) آغاز عملیات ساخت فاز نخست شهرک صنعتی ماهیان زینتی راوند با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران، نماینده مردم شریف کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه راوند و جمعی از مسئولین کشوری، استان اصفهان، شهرستان های کاشان و راوند برگزار شد.
13960105
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری : کردستان دیار مردم قهرمان و مرزدار است
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران رئیس جمهوری گفت: در سفر امروز شنبه 96/1/5 به استان کردستان 21 پروژه افتتاح و عملیات ساخت سه پروژه نیز آغاز می شود.
13960105
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶: سال جدید، سال پیشرفت و اشتغال بیشتر برای جوانان خواهد بود
رییس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال ۹۵، در مقایسه با ۲۵ سال گذشته بی‌نظیر خواند و با بیان اینکه برای ایرانی سربلند، باید در کنار یکدیگر باشیم، تاکید کرد: سال جدید، سال پیشرفت بیشتر برای ملت عزیز و اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود.
13960105
پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» نام‌گذاری کردند.
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری